Lietuvaitės pristato naują projektą - socialinį mados tinklalapį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-11-14 15:42 Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvaitės pristato naują projektą - socialinį mados tinklalapį

Portalas MIESTE pristato naujas MIESTE žvaigždes! Įvairių sričių specialistės susibūrė ir spalio pabaigoje atvėrė virtualias duris į naują projektą - socialinį mados tinklapį STYLE INN.

Šiame tinklapyje straipsnius mados, stiliaus, grožio, estetikos ir net sveikos mitybos klausimais dalija Marija Palaikytė, Vaida Kurpienė, Kotryna Uogintaitė, Vaida Rupšytė, Indra Kourou ir interjero dizainerė Jovita Jankauskienė.

STYLE INN komanda

Mados tinklapio komanda siūlo nemokamas konsultacijas mados, stiliaus ir grožio klausimais. Šias konsultacijas teikia visuomenėje gerai žinoma mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, vizažo specialistė Indrė Sinkevičiūtė, mados tinklaraštininkė Vaida Rupšytė, kosmetologė Dovilė Stakėnienė, stiliaus konsultantė Indra Kourou ir kiti stilistai bei įvaizdžio kūrėjai.

"Ši interneto platforma skirta ne tik konsultacijoms ir straipsniams, čia taip pat galima įsigyti lietuvių kūrėjų rūbų bei aksesuarų (LATE, "MAUFashion", "Cipari", "Make Heads Turn" ir kt.). O lankytojai turi unikalią galimybę iš savų nuotraukų ir STYLE INN siūlomų prekių dėlioti įvairius derinius, jais dalintis įvairiuose socialiniuose tinkluose, komentuoti juos, klausti STYLE INN konsultantų ir kitų bendruomenės narių nuomonės, ar toks derinukas tinkamas, stilingas ir madingas", - pasakojo tinklapio kūrėjos kviesdamos apsilankyti visus, kuriems rūpi stiliaus bei gražaus gyvenimo receptai.

Manai, kad MIESTE žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE žvaigždė būsi TU!