Fotografės virsmas - "MIESTE" skaitytojų teismui - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-02-07 11:01 Eglės Žvinklytės nuotr.

Fotografės virsmas - "MIESTE" skaitytojų teismui

Nuolatinė portalo ir žurnalo MIESTE rubrika, kurioje pristatome talentingus žmones, įgavusi pagreitį. Vis daugiau asmenybių nori prisistatyti Lietuvai. Šį kartą jūsų teismui, kaip pati sako, šviežiai gimstanti fotografė Eglė Žvinklytė.

"Man 22 metai ir šiuo metu studijuoju, bet visai ne fotografiją, o psichologiją ir tai jau IV kursas. Nuo mažens domėjausi žmonėmis, jų mąstymu, elgesiu, todėl turbūt manyje jau buvo "įaugę" gilintis į žmonių psichiką ir buvo aiški mano ateitis - psichologija.

Dar mokykloje skaitydavau psichologines knygas. Tačiau šalia psichologijos mokykloje metus lankiau fotografijos būrelį, bet jis labiau buvo skirtas konkursams, pasidalinimu vieniems su kitais savo nuotraukom. Tada dar neturėjau veidrodinio fotoaparato, o tiesiog paprastą skaitmeninį, bet ir juo gebėjau užfiksuoti daugybę kadrų!

Visada mano rankinėje būdavo fotoaparatas. Kur tik eidavau,jį turėdavau šalia, tačiau fotografuodavau tik gamtą, gyvūnus. Man labai patikdavo ieškoti tokio vaizdo nei kiti, kadro, kuris "kalbėtų". Augau su mama ir dviem už mane vyresnėmis sesėmis, mažai mano gyvenime dalyvavo tėtis. 

Prieš 6 metus mano tėvai išsiskyrė ir toliau augau su mama, o sesės jau studijavo, todėl negalėjau niekaip įsigyti veidrodinio fotoaparato, nes sesėm studentėm reikėdavo išlaidų. Todėl fotografuodavau su tokiu, kokiu turėdavau - skaitmeniniu. bet kaip ir minėjau fotografija buvo mano hobis, galbūt net aistra...

Skaityti toliau