Susipažinkite: pasimetusi tarp savo talentų Teklė – Ūla Pužauskaitė - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-08-12 14:14 Asmeninio archyvo nuotr.

Susipažinkite: pasimetusi tarp savo talentų Teklė – Ūla Pužauskaitė

„Mieste.lt žvaigždė“ konkursas jau senokai įsibėgėjęs, tačiau neatrasti talentai vis dar beldžiasi į duris, norėdami save pristatyti pasauliui. Viena tokių, menininkė iš didžiosios raidės, vilnietė Teklė – Ūla Pužauskaitė. Tekstilininkė, dailininkė, restauratorė, grafikė, fotografė ir net rūbų dizainerė – savo talentų nesuskaičiuotų net pati Teklė – Ūla.

Būsima Dailės Akademijos trečiakursė studijuoja tekstilės dizainą ir su nekantrumu laukia naujų mokslo metų pradžios, nes jaučia, jog save atrado būtent šiuose moksluose. Kaip pati Teklė – Ūla pasakoja: „Visada mėgau kažką kurti, daryti, lipdyti ir pan. Nuo aštuntos klasės pradėjau daryti papuošalus, o vienuoliktoje išmokau siūti. Dar užsiimu ir senų rūbų atnaujinimu.“

Teklės – Ūlos kūrinių galeriją galite išvysti socialiniame tinklapyje „Facebook“ arba pasižvalgyti jos stiliaus patarimų tinklaraštyje, kuris gyvuoja jau trečius metus. Veikliai merginai apmaudu tik dėl vieno – paroje per mažai valandų. „Aš ir tapau, ir piešiu, ir siuvu, dar fotografuoju, užsiimu medžio restauravimu, neseniai pradėjau mokytis stiklo meno“, - vardija MIESTE.lt žvaigždė.

Šiuo metu didžiausias merginos rūpestis – išsirinkti vieną sritį ir joje tobulėti. “Nors ateityje norėčiau dar daug ką išbandyti, jau pradedu suvokti, jog tam tiesiog neužteks laiko. Todėl dabar bandau apsispręsti, kuria linkme norėčiau tobulėti”, – prasitaria tarp savo talentų pasimetusi Teklė – Ūla Pužauskaitė, save internete pristatanti kaip „TŪ art”.

Pasižvalgyti Teklės – Ūlos Pužauskaitės meno kūrinių galerijoje galite čia:
https://www.facebook.com/teklesmenas

Paskaityti Teklės – Ūlos Pužauskaitės stiliaus patarimų galite čia:
http://www.53dressesinawardrobe.blogspot.com/

Manai, kad MIESTE.lt žvaigžde gali būti ir TU? Atsiųsk informaciją apie save ir nuotraukų adresu INFO@MIESTE.LT!