Iš Lietuvos išvykusi šešiolikmetė sugalvojo, kaip suvienyti tėvynę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-09-23 08:38 Asmeninio archyvo nuotr.

Iš Lietuvos išvykusi šešiolikmetė sugalvojo, kaip suvienyti tėvynę

Konkursas "MIESTE.lt žvaigždė" plečia savo teritoriją. Sulaukėme laiško iš Didžiosios Britanijos, kurį parašė veikli šešiolikmetė. Merginos tikslas - suvienyti lietuvius ir net kitų šalių piliečius. Šiam tikslui įgyvendinti ji pasitelkė... Astą Pilypaitę. Bet apie viską nuo pradžių.

"Pamačiau šį įdomų konkursą ir sugalvojau parašyti. Esu Simona Jančaitytė, ar kitaip tariant SJ Melody. Man 16 metų, gyvenu Londone. Nepamirštu Lietuvos ir stengiuosi čia būti kiek tik galima dažniau ir ilgiau", - pasakojimą apie save pradeda paauglė.

Didžiausia merginos aistra - dainavimas. Šįmet ji pradėjo muzikos studijas viename vokalo koledže. Šešiolikmetė emigrantė taip pat domisi fotografija ir vaizdo klipų kūrimu.

"Bendradarbiauju su Asta Pilypaite. Neseniai vieną jos dainą išgirdau per lietuvišką radijo stotį internete. Man kilo idėja, kaip suvienyti skirtingus žmones. Nesvarbu, kiek tau metų - 1 ar 100. Nesvarbu, iš kur esi kilęs, kokios rasės, tu gali prisidėti prie smagios iniciatyvos. Tereikia paklausyti naują A.Pilypaitės dainą "Kai nieko nelieka", pagal ją šokti, dainuoti ar tiesiog žiopčioti pagal dainos žodžius ir viską nufilmuoti. Tada atsiųsti vaizdo įrašą man. Iš visų vaizdelių sumontuosiu vieną gražų klipą, kurį paviešinsiu. Tokiu būdu tikiuosi suvienyti visus", - savo idėją pristato MIESTE.lt žvaigždė.

Išgirsti Astos Pilypaitės naują dainą ir sužinoti Simonos idėjos taisykles galite čia:

O daugiau apie Simoną galite sužinoti, paspaudę šias nuorodas: 

Simonos muzikinis puslapis: https://www.facebook.com/SJ.Melody.London

Simonos asmeninė "Facebook" paskyra : https://www.facebook.com/simonajanc

Simonos fotografijos puslapis: https://www.facebook.com/pages/SJ-Photography/408535945887126?fref=ts

Simonos "Youtube" tinklas: http://www.youtube.com/vitara1313

Simonos nuotraukų autorės puslapis: https://www.facebook.com/pages/Summer-Rain-Photography/182648908445713