Pozityvumo skleidėjas Gajus iš Kauno knygų "zubrinimui" sako NE - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-02-18 09:10 Asmeninio archyvo nuotr.

Pozityvumo skleidėjas Gajus iš Kauno knygų "zubrinimui" sako NE

Į portalo MIESTE.lt redakciją kreipėsi Gajus iš Kauno, kuris skleidžia pozityvumo ir gerų emocijų bangas. Geros nuotaikos nestokojantis vaikinas nuolat kuria vaizdo projektus, kuriuos pristato savo gerbėjams internete.

"Domiuosi daug dalykų. Seku šiuolaikinio meno pasaulio veikėjus, jų veiklą, parodas, domiuosi hiphopo kultūra, gatvės menu, mėgstu ir lietuvių stand uperius, komediantus. Tačiau, esu iš tų žmonių, kurie vertina praktiką labiau nei teoriją. Siekiu kuo daugiau patirti, ekspermentuoti ir pajusti, užuot zubrinęs knygą. Patirtys ir ekspermentai yra mano varikliukas. Reikia iš pradžių gyventi, kad vėliau galėtum kurti.

Turiu šaunius tėvelius, kurie mane palaiko ir skatina judėti į priekį. Turiu ir trimis metais vyresnį brolį, kuris Vilniuj studijuoja multimedijos menus, taip pat užsiima fotografija. Pamenu, mes nuo mažų dienų su juo vis kažką kurdavom: ar anksčiau išgarsėjusius "stickman" animacinius filmukus, ar klipus, kortų žaidimus. Visada susirasdavom veiklos.

Neseniai išsiunčiau savo UCAS anketą į penkis universitetus Londone "Fine Art" srityje. Universitetas iš tavęs menininko nepadarys, tačiau jis gali stipriai pastūmėti ir motyvuoti judėti šia linkme. Galbūt su savo portfolio pavyks įstoti, tačiau net jei ir neįstosiu, visiškai nepergyvenu. Esu veržlus ir ambicingas, mano galvoje nuolat verda naujos idėjos naujam darbui ar projektui, tad su universitetu ar be jo, matau tik vieną kelią - į priekį", - sako pozityvus kaunietis Gajus.

Gajaus vaizdo klipų kanalą feisbuke rasie čia: https://www.facebook.com/GajusArt

Naujausias klipas:

Manai, kad MIESTE.lt žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE.lt žvaigždė būsi TU!