Fotografė Norma Čechavičiūtė pasaulį mato kitu kampu - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-12-10 13:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Fotografė Norma Čechavičiūtė pasaulį mato kitu kampu

Konkursas MIESTE žvaigždė pristato fotografę Normą Čechavičiūtę (16) iš Radviliškio. “Manau, mano vardas jau daug apie mane pasako”, - nusijuokia Norma, tačiau ir jos darbai pasako ne ką mažiau.

„Mėgstu žodį „kitoks“ ar „ne-standartas“, gyvenime bandau įrodyti sau ir kitiems, kad ne viskas turi tilpti į apibrėžtus rėmus“, - taip trumpai save apibūdina mergina.

Norma Čechavičiūtė

Norma pro fotoaparato objektyvą sugeba pamatyti neįtikėtinus dalykus, žvelgiant pro objektyvą jai atsiveria kitas pasaulis. Tačiau jos nuomone, fotografija gali būti tik hobis. „Fotografuoju laisvalaikiu, man tai užsiėmimas, kuris teikia džiaugsmą, - merginos pozicija tvirta. – Nežadu savo ateities sieti su fotografija, manau, Lietuvoje turi turėti itin gerus įgūdžius norint iš to pragyventi.“

Fotografe neketinanti tapti, tačiau jaučianti begalinę aistrą jai, mergina vis tik dalijasi savo darbais. „Kodėl aš bandau pasidalyti savo darbais? Nes, manau, jie yra kitokie, jie neturi savo standartų , jų tikslas – sukelti jausmą ir atsispindėti to momento nuotaiką“, - pasakoja mergina.

Norma dalijasi darbais, kuriuose užfiksuotos jos kelionių akimirkos iš JAV, Kosta Rikos, Salvadoro, Lietuvos ir kitų vietų. “Manau, kad pažiūrėję suprasite, ką aš noriu Jums pasakyti”, - pabaigia pasakojimą Norma.

Kviečiame įvertinti Normos užfiksuotas akimirkas!