Studentė pristato savo verslo imperiją - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-10-16 17:00 "Bonjour LOVE" nuotr.

Studentė pristato savo verslo imperiją

Portalas MIESTE.lt džiaugsmingai pristato dar vieną konkurso „MIESTE.lt žvaigždė“ dalyvę antrakursę verslininkę Aistę (20). Vos užvėrusi mokyklos duris kaunietė žengia tvirtai – ji įkūrė savo verslą.


Lūpų blizgis "Užjūrio princas"

„Užsiimu kosmetikos gamyba, tiksliau – natūralių lūpų balzamų gamyba moterims“, - pasakoja besišypsanti pašnekovė. Žinoma, kyla klausimas, kuo ji kitokia nei kiti, tačiau Aistė nepasimeta išgirdusi tokį klausimą. „Aš stengiuosi išgirsti klientą, jo norus...Dėl to ir susitelkiau tik į lūpų priežiūrą. Šiuo metu gaminamos 7 skirtingos balzamų rūšys, - asmeninio verslo ypatumus atskleidžia jaunoji verslininkė. – Manau, tai įtinka daugeliui moterų skonių. O jei netyčia atsitiktų taip, kad neras tinkamo balzamo, tokį pagaminsiu specialiai pagal kliento užsakymą!”


Lūpų balzamas "Karamelinis šerifas"
 

Apie balzamus mergina pasakoja lyg tapytojas apie meno kūrinius, lyg mama apie savo vaikus. „Visi balzamai yra išskirtiniai. Kiekvienas iš jų turi vardą bei istoriją, kiekvienas unikalus“, - pasakoja Aistė, įdedanti daug pastangų, kad balzamas pasiektų klientes. „Tačiau jie ne tik atrodo, kvepia gerai. Jie yra naudingi lūpoms, jų priežiūrai. T.y. nustato ir palaiko plonai lūpų odai reikalingą drėgmę, suteikia minkštumą ir purumą, žvilgesį... O geriausia, kad viskas gaminama iš natūralių produktų”, - džiaugiasi savo kuriamu produktu naujai iškepta verslininkė.


Lūpų balzamas "Nuotykis Maroke"

Mergina pasakoja, jog šiai veiklai ji atiduoda visą save. „Geriausia tai, kad galiu tai kurti ir puoselėti“, - priduria Aistė.

Portalas MIESTE.lt kviečia susipažinti su Aistės kuriamais "Bonjour LOVE" balzamais!

Svetainėje: www.bonjourlove.lt

Socialiniame tinkle: www.facebook.com/bonjourlove.lt