Pusnuoges merginas fotografuojanti Rasa apsinuogina ir pati (foto) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Man jau yra 18 metų Man dar nėra 18 metų
2014-03-07 10:45 Rasos Kvietkutės nuotr.

Pusnuoges merginas fotografuojanti Rasa apsinuogina ir pati (foto)

Pristatome dar vieną MIESTE.lt žvaigždę – Rasą Kvietkutę (21). Gargžduose gyvenanti fotografė tikina, kad ji yra tik savamokslė mėgėja, tačiau jos darbai kalba patys už save... Tačiau apie viską nuo pradžių...

„Viskas prasidėjo 2011 metais, kai internete pamačiau nuotrauką, kurioje buvo nufotografuota bitė. Komentarai buvo teigiami, pagalvojau, kad aš galėčiau geriau! Fokusas nuo objekto kažkur pabėgęs, nuotrauka nekokybiška. O tuo metu kaip tik dėl gimusios dukrytės turėjau atidėti kulinarijos mokslus metams… Anksčiau ir šokius lankiau, todėl tuo metu kaip tik labai trūko kūrybinės veiklos. Taigi nusprendžiau išbandyti fotografiją ir iš savo stipendijos pinigus investavau fotoaparatui”, - savo istoriją pasakojo Rasa.


Rasa Kvietkutė 

R.Kvietkutės fotografijos objektai iš pradžių buvo gamtos vaizdai, vabalai, rasos lašai, o po kelių metų patys žmonės pradėjo ją skatinti fotografuoti žmones. “Atsirado pasiūlymų nufotografuoti vestuves, krikštynas, gimtadienius… Nenorėjau taip skubėti, atrodė, kad per drąsu nesimonius fotografijos paslapčių taip imti ir fotografuoti vestuves, bijojau nuvilti jaunavedžius, - atviravo mergina. – Tačiau tuo metu labai reikėjo pinigų, taigi nebuvo kur dingti – sutikau.”

Ir nors mergina jau gali pasigirti išskirtiniu braižu ir neišmatuojama patirtimi, ji savęs nevadina fotografe. „Galiu drąsiai teigti, kad aš tik savamokslė mėgėja ir manau, tai matosi. Mano mėgstamiausias užsiėmimas – kūryba. Esu krapštukė. Pan patinka megzti, tapyti, kurti šokį, eiles ir, žinoma, fotografuoti, - nusišypso pašnekovė. – O kalbant apie fotografiją, pati smagiausia dalis yra pasiruošimas fotosesijai, pavyzdžiui, nupinti supynes, iš veidrodžio šukių daryti papuošalus, sukurti įdomų siužetą nuotraukoms... Tam negailiu nei laiko, nei pinigų.“

Rasai labiausiai patinka fotografuoti individualius modelius. Tada ji gali visą dėmesį skirti tik vienam žmogui. „Stengiuosi, kad modelis nesušaltų, jaustųsi patogiai ir bendraujant tarp mūsų būtų jauki atmosfera. Tiesa, autoportretai man irgi ne svetimi. Visada atrodo, kad sau sugalvojau paprastą, nieko neįpatingą nuotrauką... Bet kartais pati lieku nustebusi rezultatu.“

Pati ištikimiausia jos gerbėja ir geriausia draugė – mama. „Ji nuo pat pradžių palaikė mane, kiekvienas jos pagyrimas man yra paskatinimas, motyvacija sugalvoti ką nors įdomaus ir įgyvendinti idėjas“, - užbaigia pasakojimą apie savo pomėgį mergina.

Manai, kad MIESTE.lt žvaigžde gali tapti ir Tu? Esi talentingas, tačiau iki šiol nesulaukei šlovės ir tinkamo įvertinimo? Parodyk savo talentą visiems! 

Ką turi padaryti, kad taptum MIESTE.lt žvaigžde? Parašyk mums laišką apie save. Apibūdink savo talentą, papasakok, kaip viskas prasidėjo ir ko esi pasiekęs, pridėk nuotraukų ir viską siųsk į info@mieste.lt!

Nepražiopsok! Gal kita MIESTE.lt žvaigžde būsi Tu!