Jaunasis Lietuvos prodiuseris išgirdo Laurio Reinikio "Taip" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-01-04 14:31 Asmeninio archyvo nuotr.

Jaunasis Lietuvos prodiuseris išgirdo Laurio Reinikio "Taip"

Portalo MIESTE.lt aprašytas jaunasis prodiuseris Lew Basso džiaugiasi pirmaisiais sėkmingais žingsniais pramogų pasaulyje. Vaikinas išgirdo džiugią žinią iš visame Pabaltyje žinomo atlikėjo Laurio Reinikio.

"Visai neseniai sukūriau Laurio dainos "Aš bėgu" remiksą. Gavau oficialų leidimą, - pasakoja Laurynas. - Taip pat šiuo metu remiksuoju dar dvi dainas: Laurio Reinikio "Širdis sudegus tyliai" ir Mirami feat Denzel "Upside Down". Be to, šiuo metu ruošiuosi išleisti naują albumą pavadinimu "Beam Me Up", į kurį bus įtraukta 10-12 dainų. Kelioms bus nufilmuoti vaizdo klipai."


Lew Basso kurtas L.Reinikio dainos "Aš bėgu" remiksas

Paklaustas, kaip pavyko užmegzti ryšius su populiariuoju latvių dainų kūrėju ir atlikėju, ambicingas šiaulietis sako, kad jam padėjo internetas. "Viskas įvyko prieš pusę metų. Po viena iš Laurio Reinikio žinute "Facebooke" parašiau komentarą. Tiesiog patikinau, kad man labai patinka Laurio muzika ir kad norėčiau kurti jo dainų remiksus. Pamačiau paties L.Reinikio atsakymą - jis leido tai padaryti. Dar kiek vėliau gavau prodiuserio kontaktus ir visą reikiamą medžiagą remikso kūrimui. Rezultatas patiko Lauriui, todėl ėmiau remiksuoti ir kitą jo kūrinį "Širdis sudegus tyliai"."

Ankstesni MIESTE.lt straipsniai apie Lew Basso:

Jaunasis muzikos kūrėjas siekia įsilieti į pasaulio didžėjų elitą!

Atkaklaus šešiolikmečio karjeroje - malonus posūkis