Eglė Burokaitė – pintų plaukų šukuosenų meistrė - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-08-26 10:17 Asmeninio archyvo nuotr.

Eglė Burokaitė – pintų plaukų šukuosenų meistrė

Eglė Burokaitė, 21 metų mergina iš Kauno, pristato save MIESTE.lt žvaigždė konkurse. Vaikystę Prienų rajone praleidusi mergina šiuo metu dirba floriste, tačiau tai netrukdo rasti laiko ypatingam užsiėmimui – plaukų pynimui. Ši mergina sukuria nuostabias šukuosenas. O viskas prasidėjo paprastai, tiesiog nuo noro išmokti pinti.

Kiek laiko užsiimi plaukų pynimu?
Dar būdama visai nedidelė pabandžiau mamai sukonstruoti šukuoseną. Man labai patiko šukuoti, pinti ir pešti. Tai ir buvo mano maža pradžia. O vėliau atsirado noras išmokti tai daryti tikrai kokybiškai ir gerai. Taigi, intensyviai pinu jau daugiau nei pusmetį.

Kelis skirtingus pynimo būdus moki?
Šiuo metu įvardinčiau šešis skirtingus. Tačiau šukuosenos dažniausiai gimsta iš keleto sujungtų raštų.

Ar pinti plaukus yra sunku?
Tikrai ne. Tačiau reikia turėti labai daug kantrybės ir užsispyrimo. Ir, žinoma, kaip ir visiems meniškiems darbams, įgimto krislelio šiai sričiai.

Pynimas tau tik hobis ar norėtum tai paversti darbu?
Vis pasvajoju, jog ateityje norėčiau tapti profesionalia kirpėja. Vidutiniokių pilna, o tam, kad taptum profesionale, reikia daug mokytis. Aš dar niekur neskubu ir tikiuosi, jog mano svajonei bus lemta išsipildyti.

Kiek laiko reikia vienai šukuosenai sukurti?
Jei šukuosena paprasta, užteks ir 20 min. Tačiau kai kurioms reikia skirti beveik valandą. Dažniausiai laiko neskaičiuoju. Jei iš pirmo karto nesigauna, tai ardau. Rezultatas turi būti toks, kad ramiai galėčiau džiaugtis nuveiktu darbu.

Tau pačiai gražiau supinti ar palaidi plaukai?
Manau, jog supinti plaukai atrodo puošniai ir elegantiškai. Tačiau svarbiausia, kad mergina rūpintųsi savo išvaizda.

Ar pinti plaukus gali išmokti bet kuri mergina?
Pasikartosiu, svarbiausia šitame darbe – kantrybė. Jei mergina jos neturės, ji niekada neišmoks pynimo meno. Šis darbas ne toms, kurios meta vos pasitaikius pirmai nesėkmei.

Ar šiuo metu madingos pintų plaukų šukuosenos?
Žinoma! Juk taip ne tik gražiau ir elegantiškiau, bet ir žymiai praktiškiau. Net ir vyresnės moterys neturėtų bijoti pasipuošti pintų plaukų šukuosena. Tai užkrečiama, kartą pabandžius – nebegali sustoti.

MIESTE.lt kviečia pasigrožėti Eglės Burokaitės šukuosenų galerija!

Manai, kad MIESTE.lt žvaigžde gali būti ir TU? Atsiųsk informaciją apie save ir nuotraukų adresu INFO@MIESTE.LT!