Ne itin moterišką instrumentą Greta iškeitė į podiumą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-03-12 15:20 Asmeninio archyvo nuotr.

Ne itin moterišką instrumentą Greta iškeitė į podiumą

Žurnalo ir portalo MIESTE.lt organizuojama rubrika "MIESTE.lt žvaigždė" sulaukia vis daugiau talentingų žmonių laiškų. Šį kartą dėmesio skiriame modeliui ir muzikei Gretai Barkauskaitei.

"Nuo pat vaikystės buvau  veikli mergaitė. Domėjausi labai įvairiomis sferomis. Mėgau šokti, piešti, sportuoti. Iš prigimties buvau itin liesa ir aukšta, todėl svajonė tapti modeliu, vaikščioti podiumu. Bandydavau dalyvauti įvairiose viešose modelių atrankose nuo 13m. Visuomet kažko pritrūkdavo, o galbūt pasirodydavau per daug baikšti", - pasakoja MIESTE.lt žvaigždė, save linksmai pristatanti mergaičiuke iš provincijos.

"Laikui bėgant, vis dar buvau neradus savo vietos kur jausčiausi gerai. Taip sužinojau apie J. Gruodžio muzikos konservatoriją. Ten įstojau labai netikėtom aplinkybėmis. Potraukį muzikai visada turėjau, bet nei besireiškiančio talento, nei jokių muzikinių žinių - ne. Įstojau į valtornos specialybę pas labai griežtą dėstytoją, kuris, manau, man įskiepijo ne tik muzikos suvokimą, bet ir discipliną, pasitikėjimą savimi.

Besimokant konservatorijoje, prisiminiau savo svajonę tapti modeliu. Todėl vieną dieną, nieko nesitikėdama, nusiunčiau savo anketą agentūrai. Mano didžiai nuostabai, gavau atsakymą ir pakvietimą į pokalbį bei apžiūrą. Ten mokiausi vaikščioti, pozuoti. Atėjus vasarai, labai greitai gavau pasiūlymą kelionei į Kiniją. Neatsisakiau. 

Po vasaros praleistos Kinijoje, toliau ėmiausi muzikos mokslo ir grojimų. Modeliavimas liko antroje vietoje. Todėl dabar jis man yra kaip vienas mėgstamiausių hobių. Dievinu dėmesį! Dėl to stengiuosi kuo daugiau dalyvauti agentūros siūlomuose renginiuose.

Pati aktyviai ieškausi fotosesijų įvairiomis tematikomis. Nebijau iššukių, kritikos, kamerų ir blykstės. Tokie mano pomėgiai mane augina kaip asmenybę, plečia mano akiratį ir suvokimą. Šiuo metu man yra 21m. po truputį judu muzikos ir podiumo keliu ir tuo labai džiaugiuosi. Linkiu kiekvienam jaunam žmogui ieškoti savęs ir nenustoti tai daryti, nebijoti mesti vieną veiklą dėl kitos, nebijoti eikvoti laiko. Nes niekas nevyksta veltui. Kiekviena nauja patirtis į mūsų gyvenimus įneša arba gražių akimirkų arba pamokymų", - šiltai pasisakė Greta.

Manai, kad MIESTE žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE žvaigždė būsi TU!