Perspektyviam jaunuoliui iš Švenčionėlių - užsienio didžėjų dėmesys - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-02-08 15:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Perspektyviam jaunuoliui iš Švenčionėlių - užsienio didžėjų dėmesys

Jevgenijus Bagdanovas (21), muzikos pasaulyje žinomas kaip „Je Boogie“, jau ne naujokas muzikinėje padangėje. Dėl karjeros palikęs gimtuosius Švenčionėlius ir persikraustęs į Vilnių, jis visiškai nesigaili.

Jevgenijau, neseniai savo socialinio tinklo „Facebook“ profilyje skelbei, kad netrukus pristatysi naują projektą, papasakok apie jį.

Jau greitai pristatysiu projektą su žinomu „Deep House“ atstovu iš Rusijos „No Hopes“, prisistatysim labai įdomų projektą „Sound Park“.

Kas yra „Sound Park“?

Šiandien ir aš nelabai galiu pasakyti. Pirmiausia tai buvo Dj komanda, dabar į šį projektą įtraukta daug daugiau įvairių dalykų. Pavyzdžiui, tai ne tik komanda, bet ir įrašų studija.

Girdėjau, kad vedi laidas „Tonite Radio“, tai tiesa?

Taip, gavau pasiūlymą ir kiekvieną ketvirtadienį nuo 22 val. Vedu naują radijo laidą. Tai irgi projekto dalis.

Kiek laiko jau tęsiasi šis projektas?

Jis buvo pradėtas nuo pernai metų pradžios, tačiau dėl tokios ilgos trukmės net buvo sustabdytas. Dabar „Sound Park“ sparčiai pajudėjo į viršų ir jau spėjo išleisti naują Dj Tiesto dainos „Work Hard, Play Hard“ remix‘ą.

Dabar tikrai remix‘o nestabdysime, stengiamės kuo daugiau skirti laiko jam ir tikimės daugiau palaikymo iš žmonių pusės. Taip pat visada laukiame naujų pasiūlymų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.