Talentingoji Simona neįsivaizduoja savęs be pieštuko rankoje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-03-13 18:18 Asmeninio archyvo nuotr.

Talentingoji Simona neįsivaizduoja savęs be pieštuko rankoje

Portalo MIESTE pašto dėžutę pasiekė kaunietės Simonos Godvainytės (21) laiškas. Taigi šiandien pristatome talentingą MIESTE žvaigždę – piešėją Simoną.

„Piešiu jau labai seniai, dar nuo tada, kai save mažytę pamenu vaikystėje, - laišką pradėjo Simona. – Mes visi vaikai mėgdavome piešti, bet tai mane lydėjo visada. Pluoštai lapų, pieštukai... Visi tai pastebėjo: klasės draugai, mokytojai, artimieji...“

Simona Godvainytė (Asmeninio archyvo nuotr.)

Mergina pasakoja, kad dažniausiai piešia portretus. „Turbūt didžiausias perversmas mano kūryboje įvyko prieš aštuonis metus, kai supratau, kad galiu piešti iš nuotraukų“, - nusišypsojo prisiminusi S.Godvainytė.

Simona niekur nesimokė piešti, tik internete, „Youtube“ svetainėje kartais pažiūrėdavo trumpus vaizdelius. Ji tikina, kad tik iš ten ir sužinojo apie piešimo priemones ir technikas. „Nelankiau jokių piešimo būrelių, net su dailės mokytoja nelabai konsultuodavausi“, - pasakojo menininkė.

Pradėjusi piešti iš nuotrakų, mergina pirmiausiai pasirinko žymių žmonių portretus: aktorių, dainininkų, modelių. „Sulaukiau dėmesio, pasipylė pasiūlymai ir užsakymai iš draugų rato. Iš tų, kurie galėdavo matyti mano darbus socialiniame tinkle „Facebook“, - pasakojo mergina. – Taip pradėjau tobulėti, daug piešdavau, atsirasdavo vis  daugiau užsakovų.“

Šiuo metu mergina vis dažniau pagalvoja apie piešimą ne tik pieštukais. Ji nori pradėti tapyti. „Bet ne portretus, o labiau modernius, minimalistinius ar fantastinius paveikslus“, - patikslina S.Godvainytė.

„Piešimo nenoriu paversti pagrindiniu savo pajamų šaltiniu, tačiau tai visada bus tas užsiėmimas, kuriame randu harmoniją, saviraiškos formą... Man tai didžiausias gyvenimo malonumas! – džiūgavo mergina ir pridūrė. – Turbūt pieštuko iš rankų nepaleisiu iki tol, kol jo senatvėje nebeišlaikysiu ir akys nebematys!“

Manai, kad MIESTE žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE žvaigždė būsi TU!