Plaukus galima kirptis ir ant važiuojančio automobilio stogo - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-09-04 11:39 Asmeninio archyvo nuotr.

Plaukus galima kirptis ir ant važiuojančio automobilio stogo

Martynas Šalkauskas plaukų stilių kuria ne vienai žinomai Lietuvos asmenybei. Jo darbus galime išvysti ne tik įvairių kolekcijų pristatymuose, bet ir pasauliniuose kirpėjų konkursuose. Tačiau stilistui kirpykloje jau darosi ankšta.

Plaukų stilistas kartu su drąsia mergina – modeliu ir ekstremalaus sporo atstovu, ralistu Renaldu Šeinausku, nusprendė išbandyti plaukų stilių kurti ant važiuojančio lenktyninio automobilio stogo. Eksperimento vieta – Molėtų aerodromas, čia pakankamai didelė erdvė automobiliui manevringai judėti.

Bandymas pavyko. Nors, pasak plaukų stilisto, nebuvo tikrai lengva ir kirpti ekstremaliomis sąlygomis. Tai žymiai sunkiau nei kirpti plaukus įprastoje aplinkoje, tačiau viskas įmanoma. Plaukų kirpimas truko apie 20 minučių. O svarbiausia, kad modelis liko patenkintas rezultatu.

Ralistas Renaldas Šeinauskas lenktynių trasoje jaučiasi lyg žuvis vandenyje, todėl šis eksperimentas nebuvo kažkuo ypatingas. Jis tiesiog darė tai, ką išmano geriausiai ir visais būdais bandė apsunkinti darbą stilistui Martynui.

Vaikinai teigia, jog greitu metu vėl nustebins Lietuvą dar vienu nematytu triuku. Jie jau intensyviai ruošiasi. Laukite tęsinio!