Mūza iš Šiaulių kuria ir efektingus, ir kraupius makiažus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-02-09 20:29 Asmeninio archyvo nuotr.

Mūza iš Šiaulių kuria ir efektingus, ir kraupius makiažus

Portalas MIESTE sulaukė šiaulietės, prisistačiusios Mūzos slapyvardžiu, laiško. Talentinga mergina, kurios tikrasis vardas Aistė, kuria ypatingus makiažus. Ji bene pirmoji Lietuvoje savo kuriamus grimus pristatinėjo populiarioje svetainėje "Youtube".

"Esu charizmatiška šiaulietė. Talentais nesigiriu, bet darbai kalba patys už save. Dažau ant šiek tiek kitokio pobūdžio drobės - veido. Kadangi nemažai dirbu vizažo srityje, nuolatos tyrinėju grožio industriją", - pasakoja MIESTE.lt žvaigždė, pridudrdama, kad tai itin pelninga ir geidžiama sritis.

"Aš dievinu savo darbą, nes kiekvienas mestas iššūkis ar merginų įgeidis man tarsi misija. Kurdama jaučiuosi savimi, kartais net prarandu laiko nuovoką - tiesiog kaifuoju. Net žemės drebėjimas manęs neišblaškytų", - šypteli Mūza.

Grimo profesionalė turi savo tradicijų. "Kaskart pabaigusi pudruoti nosytę, pagalvoju: "Kietai"! Tačiau tikrai nesu arogantiška, nesigiriu savo darbo rezultatais. Kaip tik - esu savikritiška", - pasakoja vizažus kurianti šiaulietė.

Neseniai mergina išbandė save naujoje srityje - ji daro makiažus HD formatu. "Sėkmingai realizuoju savo sumanymus ir "nurautas" fantazijas, gražindama merginas, fotografuodama ir filmuodama. Beje, prieš ketverius metus buvau viena pirmųjų Lietuvoje, kuri savo makiažo pamokėles talpino "Youtube" "

Pamokėles galima pamatyti ČIA.

Daugiau informacijos apie mūzą rasite ČIA.

Portalo MIESTE fotogalerijoje - Aistės kurti itin efektingai ir net krūptelėti priverčiantys makiažai: