Nuo dėmesio priklausoma gražuolė Karolina kuria šokiruojančius drabužius (interviu ir darbų pavyzdžiai) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-06-13 11:33 Asmeninio archyvo nuotr.

Nuo dėmesio priklausoma gražuolė Karolina kuria šokiruojančius drabužius (interviu ir darbų pavyzdžiai)

Pilka masė? Ne, tai tikrai nepatinka 25-erių gražuolei Karolinai Paulauskei. Mergina, kuri laiko savo "žvaigždiška" asmenybe, portalui MIESTE.lt pristato savo išskirtinius drabužius. Juos ji pradėjo kurti po to, kai parduotuvėse nerasdavo, kuo papildyti savo garderobą.

Karolina, kaip susidomėjote tokia drabužių dizaino kryptimi?

Visą laiką mane traukė viskas, kas susiję su išskirtinumu. Kadangi pati esu labai "žvaigždiška" asmenybė, nuolatos mėgstu dėmesį, dėl to ir pačios išvaizda gana išskirtinė.

Kalbant apie drabužių apsipirkimą, jis Lietuvos parduotuvėse man tapdavo dideliu iššūkiu. Nemėgstu pilkos, vienodos, monotoniškos masės. Atrodo, kad visi traukia drabužius iš bendros spintos ir tampa vienodais. Man tai atrodė blogiausias dalykas. Todėl nusprendžiau perkurti ir "paturbinti" įprastus drabužius. Taip parodžiau savo meninį išradingumą. Pažįstami ėmė stebėtis, kad tai perdaryti, o ne specialiai kurti apdarai.

Ilgainiui ėmiau ant drabužių piešti vis didesnius piešinius. Lūžis buvo tada, kai draugei gimtadienio proga padovanojau savo darbą. Po teigiamos reakcijos nusprendžiau šį projektą paleisti į viešumą.

Kas jus įkvepia?

Mano piešiniai tikrai nėra "kasdieniški". Jie gan grubūs, bet parodantys tą realybę, kurią kiekvienas realiai žinome, bet kartais ne visi drįstame apie tai garsiai pašnekėti. Su šiais piešiniais kiekvienas gali paleisti savo vidinį žvėriuką. Dėvint šiuos apdarus, nereikia jokių žodžių.

Per kiek laiko padarote vieną drabužį?

Paprastai vieną piešinį padarau per darbo dieną, užtrunku apie 8-9 valandas. Tačiau įtakos turi daug kas: ar tuo metu daug užsakymų, ar tą dieną manęs klauso mano ranka (šypsosi). Kadangi daug dėmesio skiriu smulkmenoms, kartais su jomis užsižaidžiu, bet neatiduodu darbo pilnai nepadariusi iki pabaigos.

Kam skirti šie drabužiai?

Tokie drabužiai skirti visiems, kurie yra drąsūs, nenori priklausyti pilkai masei. Tiems, kurie nori būti pastebėti, mėgsta provokuoti. Turbūt dėl to ir pavadinau savo kūrinius "Provokacija". Tai atspindi viską, ką noriu pasakyti savo darbais.
Jei dėvite mano kurtus drabužius, turite eiti gatve aukštai iškelta galva ir didžiuotis tuo, nes jūs turite tokį drabužį, o kiti tik gali varvinti seilę.

Papasakokite plačiau apie save.

Aš - ugnelė! Negaliu nustygti vietoje,tas žodis puikiai atspindi mane. Mėgstu išsikelti aukštus tikslus ir juos įgyvendinti su kaupu. Nuolat vaikštau su šypsena veide ir stengiuosi ja užkrėsti kitus. Gyvenime esu tiek daug visokių veiklų išbandžius, kad net pirštų neužtektų. Ir menai, ir muzika, ir sportas.
Niekada nedirbau įprasto darbo. Kai vieni darbovietėje gali dirbti metų metus, aš išbūdavau vos mėnesį. O išeidavau su trenksmu, kaip uraganas. Priežastis paprasta: negalėdavau pakęsti, kai kažkas man nurodinėja, ką ir kaip aš turiu daryti. Sau visada sakiau: NIEKADA nedirbsiu kažkam. Palengva siekiu savo užsibrėžto tikslo.
Esu labai užsispyrusi asmenybė, turiu tvirtą nuomonę. Visada visiems sakau: jei kažkas nepatinka, niekas neverčia klausyti, žiūrėti ir panosėje burbėti. Mes gyvename tik kartą, todėl iš gyvenimo turime išspausti maksimumą. Negyvenkime kažkieno nustatytuose rėmuose, neikime su bendra mase. Kas daugiau mus padarys laimingais, jei ne mes patys?