Ingridos Kazlauskaitės įkvėpta menininkė pasiklydo kristalų karalystėje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-05-06 13:50 Tymio nuotr.

Ingridos Kazlauskaitės įkvėpta menininkė pasiklydo kristalų karalystėje

Pristatome dar vieną MIESTE.lt žvaigždę, klaipėdietę Valeriją Fic (21). Moteris pasakoja, kad jos mūza - Ingrida Kazlauskaitė. Trečiakursę, studijuojančią vadybą, drąsiai galime vadinti menininke iš kristalų karalystės.

"Nuo mažens jaučiu potraukį kūrybai. Mėgau piešti, lipdyti, siuvinėti... Pasvajodavau apie gražius dalykus, tačiau net nesvajojau tapti tikra kūrėja, kurios darbus mėgs kiti ir jais puošis", - apie save pasakoja Valerija. Jos kūrybos kelias prasidėjo nuo dukrelės kasų puošimo. Vis išgirsdama komplimentų iš aplinkinių moteris dar labiau stengėsi kurti it neapsiribojo vien tik vaikų papuošalų kūryba.

Valerija Fic

"Dirbu su itališkais nėriniais, natūraliais perlais, Swarovski bei čekiškais kristalais, natūraliais akmenimis ir natūraliu šilku, - darbo priemones vardyja Valerija. - Kiekvienas kūrinys yra savotiškai unikalus ir nepakartojamas." Moteris prasitarė, kad yra savikritiška, todėl nuolat nuvertina ankstesnius darbus ir stengiasi sukurti kažką gražesnio bei įspūdingesnio: "Mokausi naujų technikų ir siūlau gana plačias individualių užsakymų galimybes."

Kūrėja nedvejodama įvardyja ir savo mūzą: "Tai Ingrida Kazlauskaitė. Ją puošiau jau ne vieną kartą. Tai moteris, nuo kurios žavesio kyla nuostabios idėjos."

Ingrida Kazlauskaitė (Valerijos Fic papuošalas)

Kūrėja pabrėžia, kad ji nuolat stengiasi bendradarbiauti su kitais specialistais, kurie į darbą žvelgia taip pat, kaip ir ji. "Darbas, tai nesibaigiantis kūrybinis kelias, teikiantis didelį malonumą", - nusišypso pašnekovė. Bendromis jėgomis jie sukuria įspūdingus darbus ir atskleidžia žmonėms tikrąją grožio paslaptį.

"Paskutinis mūsų projektas - "Secret of beauty". Jis atskleidžia moters žavesį, - pasakoja pašnekovė ir suskuba įvardyti savo kolegas. -  Projekte dalyvavo šukuosenų meistrė, konkursų čempionė bei Klaipėdoje įsikūrusios grožio mokyklos savininkė Irina Tutoraitienė, vizažistė Olesia Zuravliova ir fotografas bei retušavimo specialistas Denis Michailov."

Nuotraukų galerijoje - naujausi menininkės darbai. "Tai itališku gipiūru, siuvinėtu Swarovski kristalais ir perlais aksesuarai, tinkantys tiek vestuvėms, tiek prabangiam vakarui restorane", - pridūrė Valerija Fic.

Įvertink Valerijos darbus! (daugiau jos darbų gali pamatyti čia)

(Denio Michaliovo nuotr.)