Klaipėdietės talentas pravirkdytų ir pasaulines žvaigždes - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-01-13 20:46 Modestos Žemgulytės piešiniai

Klaipėdietės talentas pravirkdytų ir pasaulines žvaigždes

Portalas MIESTE su malonumu tęsia rubriką "Mieste.lt žvaigždė", kurioje šiandien pristatome menininkę iš Pajūrio. Modesta Žemgulytė kiek kuklinasi kalbėdama apie savo talentą, tačiau jos darbai kalba patys už save.

"Nemanau, kad fotorealistiški piešiniai yra naujiena, kažkas nematyto ar nepaprasto. Pradėjau piešti prieš kelis metus ir pastebiu, kad vis daugiau talentingų, piešiančių žmonių išbando portretų piešimą iš nuotraukų.Viena iš jų esu aš - Modesta, - pasakojimą apie save pradeda klaipėdietė.

Šiuo metu esu abiturientė, mąstanti apie grafinio dizaino studijas nuo kitų metų.  Labai mėgstu tikslumą, kruopštumą, todėl mane žavi realistinis piešimas. Keletą kartų bandžiau tapyti ant drobės, tačiau sekėsi gan sunkiai. Taip pat retkarčiais ,,papaišalioju" kompiuterine planšete, ,,keverzoju" sąsiuvinio paraštes ir panašiai."

Modesta neslepia, kad piešimo niekur nesimokė. Mergina tiesiog pareigingai lankė dailės pamokas mokykloje. "Žinau, kad tobulėjimui ribų nėra, matau klaidas, ką galėčiau pataisyti, pakoreguoti. Juk esu tik megėja. Bet svarbiausia, kad tai veikla, kuri teikia man džiaugsmą. Kuo tolyn, tuo didesnę mano laisvalaiko dalį ji užima. Savo darbus talpinu facebook puslapyje www.facebook.com/modesta.moreart .

Kodėl mano puslapio pavadinimas ,,MoreArt"? Nes manau, kad mūsų gyvenimuose turėtų būti šiek tiek daugiau įkvėpimo, vaizduotės, idėjų, kantrybės, minčių, tikslų, siekių, ambicijos... Tiesiog daugiau meno, daugiau kūrybos", - portalui MIESTE pasakojo meniška asmenybė.

Modestos darbus galite pamatyti čia: