Talentingos lietuvaitės piešiniai puikiai atstovautų šaliai pasaulyje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-03-22 18:29 Asmeninio archyvo nuotr.

Talentingos lietuvaitės piešiniai puikiai atstovautų šaliai pasaulyje

Portalas MIESTE pristato dar vieną talentingą jauną merginą, kuri savo gabumais nenusileidžia garsiems dailininkams. Tapyti mėgstanti filosofė Eglė Razumaitė - naujoji žurnalo ir portalo MIESTE žvaigždė.

"Esu filosofijos antro kurso studentė, gimiau ir augau Vilniuje, nuo mažens užsiiminėju piešimu, esu baigusi dailės mokyklą, - faktus apie save vardija Eglė. - Dažnai tapau, taip pat darau grafinius dizainus ir panašius užsakymus, tačiau manasis arkliukas - tapyba."

MIESTE žvaigždė E.Razumaitė tikina, kad menas jai ne pomėgis ar aistra, o gyvenimo būdas ir aukščiausia savęs realizavimo forma. "Tai net mano asmeninė filosofija. O ji labai paprasta - užuot skundęsis, sugebėk įžvelgti gyvenimo grožį ir sustok juo pasigerėti!  Mano tikslas išjudinti žiūrovą ir perkelti jį į spalvinį žaidimą, į erdvę, kur gyvenimas sužydi visomis spalvomis", - sako jaunoji tapytoja.

"11-toje ir 12 - toje klasėje ėmiau daug keliauti, vis daugiau progų atsirasdavo savais darbais pasidalinti ir su užsienio menininkais, pasisemti patirties ir įkvėpimo, kuris neišvengiamai užvaldo lankant svetimus kraštus. Esu jautrus žmogus, matyt tai nulėmė mano polinkį į literatūrą, meną ir būdus, kuriais žmogus gali save realizuoti ir išreikšti jausmus, pamąstymus", - apie save pasakojimą tęsia pašnekovė.


Eglė Razumaitė (Asmeninio archyvo nuotr.)

Beje, laisvalaikiu Eglė užsiima fotografija ir net režisūra, tačiau mieliausia jai tapyba, akvarelė ir pastelės. "Man būnant dar mažai mergaitei, į rankas pateko Nacionalinės Vašingtono meno galerijos neįtikėtino storio, knyga, taip pat mėgau vartyti tėvų bibliotekoje rastas knygas, viena iš jų, bene mylimiausia dar dabar, yra Carl Larsson darbų rinkiniai. Taigi, mano mėgstamu užsiėmimu tapo sedėjimas ir kopijavimas portretų, kurie man paliko įspūdį. Labai grožėjausi Leonardo da Vinci, jo kūryba ir gyvenimas iš dalies pastūmėjo mane pasirinkti filosofijos studijas", - sako E.Razumaitė.

Susižavėjusius Eglės piešiniais kviečiame apsilankyti jos svetainėje. Čia galėsite pamatyti dalį tapytojos paveikslų, keletą kitų projektų. Taip pat Eglės darbų galite pamatyti mūsų fotogalerijoje.

Manai, kad MIESTE žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE žvaigždė būsi TU!