17-etis verslininkas: "Pasaulis sukasi internete" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-03-15 14:05 Asmeninio archyvo nuotr.

17-etis verslininkas: "Pasaulis sukasi internete"

Pristatome dar vieną rubrikos MIESTE.lt Žvaigždė herojų Tautvydą Zagrecką. Vaikinui dar tik 17-a, tačiau jis jau yra patyręs verslininkas. "Mes, jauni žmonės, esame pagrindinis pasaulio varikliukas, nuo mūsų priklauso ateitis", - drąsiai rėžia Tautvydas.

Verslui įkvėpė knyga

Vilnietis atsimena, kad verslu susidomėjo 13-os, paskatintas brolio: "Jis mane skatino domėtis ir "daryti" verslą. Būdamas maždaug 14-os perskaičiau knygą "Kaip sukurti verslą per 30 dienų" ir supratau, kad pasaulis sukasi internete." Tautvydas nieko nelaukęs ėmėsi iniciatyvos, tačiau pirmieji bandymai nebuvo sėkmingi. "Pradėjau kurti internetinę svetainę, tačiau sunkiai sekėsi. Kartas nuo karto prisėsdavau pabandyti sukurti puslapį, bet taip nieko nesuprasdavau, ką ten daryti... Atrodo, matai pavyzdį, bet nieko nesigauna", - apie nelengvą pradžią kalbėjo T.Zagreckas.

Tautvydas

Pirmieji džiaugsmai

Vis tik po pusmečio vaikinui pavyko sukurti tokį puslapį, kokio ir norėjo. Tuomet paaiškėjo, kad visos problemos kilo dėl serverio tiekėjų. "Labai džiaugiausi, kad pavyko, tad po kurio laiko pradėjau domėtis programavimu ir dizainu, taip pat ieškojau žmonių, kurie turi patirties programavime ir dizaine", - pasakojo Tautvydas ir neslėpė, kad vyresnieji kolegos jam negailėdavo patarimų. "Taip ieškodamas partnerių, suradau savo dabartinį  partnerį, su kuriuo įkūrėme "Elephento" projektą", - džiaugėsi Tautvydas.

Tautvydo kurti dizaino darbai

Ateitis internete

"Nuolat domimės naujas dalykais ir stengėmės kiekvieną kliento projektą padaryti gražų, išskirtinį. Aš manau, kad internete paslaugų ar prekių pirkimas yra dar mažas, ateityje žmonės labiau pirks internete, nes tai bus patogiau, greičiau, pigiau, - įsitikinęs jaunasis verslininkas. - Mes, jauni žmonės, esame pagrindinis pasaulio varikliukas, nuo mūsų priklauso ateitis. Mokykitės, kurkite kažką naujo, kad pakeistumėte pasaulį į gerą."

Tautvydas įsitikinęs, kad savo ateitį jis turi suskurti jis pats, niekas už tai jo nepadarys: "Žinau, kad už mane niekas gyvenimo nenugyvens, aš nieko nepasieksiu, jeigu nieko nedarysiu. Man asmeniškai, verslas labiausiai patinka."

Manai, kad MIESTE.lt žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE.lt žvaigždė būsi TU