Tik po daugelio metų širvintiškis suprato, koks jo svajonių kelias - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-03-19 17:29 Asmeninio archyvo nuotr.

Tik po daugelio metų širvintiškis suprato, koks jo svajonių kelias

Portalas MIESTE.lt tęsia rubriką "MIESTE.lt žvaigždė", kurioje pristatome talentingus, veiklius žmones. Šį kartą pristatome širvintiškį Justą Sinkevičių, kuris tik išbandęs begalę kitų darbų nusprendė, kad geriau visko imsis pats.

Kuo tiksliai užsiimi? Ir kaip kilo mintis imtis tokios veiklos? 

Užsiimu projektais internete. Nuo socialinių tinklų administravimo iki marketingo ar stacionarių projektų (svetainių, el. parduotuvių, aplikacijų ir t.t.) kūrimo. Kaip kilo mintis? Esu baigęs statybos inžineriją ir dirbęs pagal profesiją – statybos darbų vadovu. Tačiau vis jausdavau, kad dirbu bei vadovauju ne tos srities žmonėm ir gautas darbų rezultatas nebuvo įdomus. Vėliau per stebuklą pavyko įsidarbinti reklamos įmonėje, kur viskas buvo absoliučiai nauja, neįprasta, tačiau itin įdomu.
Esu labai dėkingas pastarosios įmonės direktoriui, kuris išmokė dirbti begalę darbų, susijusių su reklama bei jos kūryba. Nors man 25 metai, esu pakeitęs daugiau darbų nei bet kuris 40-etis.
Išgyvenau, kad esu tinginys. Tik įkūręs interneto projektų studiją „Modus Studio“ (www.modusstudio.lt) supratau, jog esu ne tinginys, o tiesiog negaliu būti suvaržytas laiko rėžimais (darbas nuo 8 iki 17) bei įtakotas kito žmogaus (direktoriaus).

Kiek laiko užtrukai, kol pasisekė nuo idėjos pereiti prie įgyvendinimo? 

Kai supratau, kad noriu užsiimti nuosava veikla, ilgą laiką kūriau planus, kurie buvo įvairiausi. Pirmasis verslas, kurio ėmiausi, buvo ekologiškų produktų parduotuvė internete. Kaip ir dauguma, ją įkūrėme su draugu, kad būtų drąsiau. Tačiau ši veikla vis tiek neteikė tiek laimės, kaip tikėjausi, be to buvo neįdomu. Tada pradėjau mąstyt, ką aš sugebu ir iš ko galėčiau pragyventi. Ir toptelėjo mintis, jog vis dar neužmiršau ko išmokė paskutinės darbovietės direktorius (reklamos studijos). Tuomet ir nusprendžiau įkurti „Modus Studio“. Dabar jau žinau, jog užsiimu būtent ta veikla, kuri man teikia laimę ir pasitenkinimą.

Iš kur pats esi kilęs? Kuo užsiimi gyvenime?

Esu kilęs iš Širvintų. Šiuo metu ir užsiimu projektais internete. Tai yra mano pagrindinė veikla.

Kokių turi svajonių, susijusių su veikla?

Viena vienintelė svajonė yra užmegzti artimus bei nuolatinius ryšius su įdomiomis, žinomomis kompanijomis ir būti jų įmonės dalimi. Kad tarpusavyje bendrautume kaip artimi draugai ar net šeimos nariai. Esu pasiryžęs imtis naujų projektų, sužibėti pats bei padėti sužibėti savo esamiems bei būsimiems klientams.

Manai, kad MIESTE žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE žvaigždė būsi TU!