Fotografė Deimantė: mistika ir estetika slypi moteriškume - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-01-19 09:57 Asmeninio archyvo nuotr.

Fotografė Deimantė: mistika ir estetika slypi moteriškume

Šį katą MIESTE.lt rubrikoje MIESTE.lt žvaigždė pristato fotografę Deimantę (21). Šiaulietė, atvykusi laimės ieškoti į Vilnių, atrado fotoaparatą. Ji  konkreti: "Kol turėsiu rankas, tol jo nepaleisiu..."

Kelias į kūrybą

Aplinka, kurioje augo Deimantė, neturėjo nieko bendra su kūryba, tačiau ji nuo mažens turėjo savo tikslą - norėjo kurti. "Ieškojimai nebuvo trumpi. Kaip ir dauguma vaikų pradėjau nuo piešimo, tada atėjo metas muzikai, poezijai, filosofijai, vėl sugrįžo piešimas, tapyba, kartais įsiterpdavo siuvimas, galų gale apsistojau ties labiau apibrėžiamu dalyku - reklamos dizainu. Įstojau į profesinę mokyklą Šiauliuose, kur įgyjau reklamos gamintojos specialybę ir prikaupiau daug man naudingos informacijos ateities perspektyvoms", - pasakojo mergina.

Fotografė Deimantė

Fotografijos atradimas

"Atkeliavau į Vilnių ieškoti laimės. Tuo metu jau turėjau specialybę, kuri iki šiol yra mano gyvenimo dalis",  pasakoja mergina. Fotografija ir reklama - du neatsiejami dalykai, tad nenuostabu, kad į jos rankas pateko fotoaparatas. "Kol turėsiu rankas, tol jo nepaleisiu...", - įsitikinusi Deimantė.

"Pirmiausia mane sudomino mados fotografija, apšvietimo menas ir galimybės fotografuojant studijoje. Ilgainiui supratau, jog man to per mažai - noriu beribės aplinkos, noriu kurti istorijas iš skirtingų erdvių ir modelių nuotaikų, o spalvoti popieriniai fonai tokiam žmogui kaip aš yra riba neleidžainti plėstis tiek daug, kiek norėtųsi", - pasakoja Deimantė, kuri save vadina fotografe idėjininke. 

Mergina pati kuria įvaizdžius modeliams: "Pagrindinė mano fotografijų tema - mistika ir estetika moteriškume. Į savo nuotraukas talpinu tai, kas nekasdieniška, įkūniju modelius į jiems neįprastus vaidmenis. Nėra čia ko slėpti - pagrindinis mano klientas yra moterys, o jos puikios aktorės kupinos to pasakiško mistiškumo, reikia tik mokėti pažvelgti tinkamu kampu."

Svajonių darbas

Mergina save vadina laisvu žmogumi ir tikina, kad negalėtų dirbti "valdiško" darbo: "Kad ir koks puikus jis bebūtų, nepakęsčiau rutinos, ji nepalieka laiko mintims." 

Be meninės fotografijos, Deimantė dar užsiima komercina fotografija ir reklamos dizainu. Šiuo metu naujų mokslų neplanuojanti mergina tikina, kad ji mokosi kasdien. "Interneto platybės ir bendraminčių galvos yra pilnos informacijos mano žinių gilinimui", - su šypsena tikina mergina.

Daugiau apie Deimantę skaityk čia arba "Facebooke"!

Manai, kad MIESTE.lt žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE.lt žvaigždė būsi TU!