Premjera: didžėjus iš Švenčionėlių pristato naujieną - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-02-19 17:30 Asmeninio archyvo nuotr.

Premjera: didžėjus iš Švenčionėlių pristato naujieną

Neseniai MIESTE pristatė perspektyvų didžėjų iš Švenčionėlių. Šiandien Je Boogie debiutuoja su nauju remix‘u!

Jevgenijus Bagdanovas, muzikiniame pasulyje žinomas kaip Je Boogie, yra vienas iš projekto “Sound Park“ narių. Tačiau jis nesiglemžia visų laurų. “Labai daug prie projekto prisidėjo ir žinomas deep house didžėjus iš Rusijos, daugumai žinomas kaip Shelest, bet dabar jis žinomas kaip No Hopes”, - pasakoja Je Boogie.

Be to, kad Je Boogie nuo šiandien tarp savo pasiekimų gali įsirašyti dar vieną remix’ą, jis nesustoja planuoti. “Šiuo metu ieškome rėmėjų ir planuojame surengti koncertą, - nusišypso vaikinas. – Jis vyks Vilniuje, bet tikslios vietos dar negalime atskleisti.”

Savo didžėjaus karjerą pradėjęs dar Švenčionėliuose, Je Boogie šiuo metu jau gyvena Vilniuje, čia ir groja. Tiesa, planuoja savo pasirodymus surengti ir Rusijoje.

Ir, žinoma, bene svarbiausias jo artimiausios ateities planas – albumo išleidimas. „Bus bendrų dainų su Rusijos ir Lietuvos atlikejais. Su Rusijos atlikėja Eva Bristol bus jau antra daina. Mes jau esame išleidę vieną dainą pavadinimu "I'll set you free", - pasakoja didžėjus Jevgenijus. Šiek tiek užtrukom, nes ir aš, ir Rusijos atlikejai turėjo daug pasirodymų ir teko albumo darbus atidėti į šoną...“

Tačiau jis pažada staigmenų lietuviškos muzikos mėgėjams. „Planuojame įrašyti dainą kartu su Soliariu ir Egle Jurgaityte, - ir prasitarė didžiausią šių dainų paslaptį... – Dainos bus atliekamos angliškai.“

„Mus palaiko labai daug Lietuvos muzikinių projektų. pvz: The music, Music+Music, mp3 gatvė, mp3ty“, - džiaugiasi Je Boogie.

„Čia dar tik pradžia ir ji pakankamai sunki, bet pažadam nustebint ir tikrai ne viena karta!“, - nusišypso jaunasi didžėjus iš Švenčionėlių.

Įvertink!