Jaunasis muzikos kūrėjas siekia įsilieti į garsiausių pasaulio didžėjų elitą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-08-17 12:40 Vilmanto Kumpio (Willkumy) nuotr.

Jaunasis muzikos kūrėjas siekia įsilieti į garsiausių pasaulio didžėjų elitą

Savo krašte žinomas šešiolikmetis šiaulietis muzikos prodiuseris Lew Basso, kurio tikrasis vardas Laurynas Norvaišas, savo muzika panoro dalintis ir visoje Lietuvoje. Vaikinas dalyvauja konkurse "MIESTE.lt žvaigždė" ir pristato save plačiau.

Laurynas programa "FL Studio 10" muziką pradėjo kurti  2011 metų vasarą. Savamokslis ėmė eksperimentuoti su įvairiais muzikos stiliais: electro house, progressive house, club house, techhouse bei dubstep.  Vaikinas pirmiausiai išpopuliarėjo internetinėje erdvėje - socialiniame tinklalapyje "Facebook" ir "Youtube". 

Daug dėmesio šiaulietis sulaukė tada, kai kartu su vokaliste Ieva iš Vilniaus įrašė kūrinį "Echo". Daina nuskambėjo "Power Hit Radio" eteryje. 

Lew Basso brandina mintį kartu su Ieva pratęsti bendradarbiavimą ir ateityje pristatyti dar ne vieną kūrinį. Jaunasis muzikos kūrėjas taip pat laukia ir kitų talentingų vokalistų ar vokalisčių laiškų, kurie norėtų susiburti vardan vieno tikslo - kokybiškos klubinės muzikos.

"Mes sukursime hitą dar šiais metais. Tu gali būti mano hito balsas", - sako Lew Basso ir kviečia bendradarbiauti. Beje, visai neseniai L.Norvaišas sulaukė kvietimo dirbti su ukrainiečių merginų grupe "Mirami" - kurti dainininkėms remiksus.
Įdomu tai, kad Lauryno muzikos galima legaliai įsigyti tokiose internetinėse parduotuvėse kaip "Beatport", "iTunes", "Amazon".

Praėjusį mėnesį Lauryno karjeroje buvo svarbus įvykis - jis filmavosi pirmajame savo klipe dainai "Connections". MIESTE.lt skaitytojus kviečiame pažiūrėti debiutinį vaizdo įrašą ir įvertinti jį komentaruose.

Talentų turi ir TU? Dalyvauk konkurse "MIESTE.lt žvaigždė" - atsiųsk prisistatymą apie save ir savo gabumus kartu su nuotraukomis ar vaizdo įrašais adresu info@mieste.lt !