Brandaus amžiaus pilvo šokėja stebina savo talentais - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-03-20 15:31 Asmeninio archyvo nuotr.

Brandaus amžiaus pilvo šokėja stebina savo talentais

Nuolatinė žurnalo ir portalo MIESTE.lt rubrika "MIESTE.lt žvaigždė" šį kartą sulaukė žavios moters laiško. Paraginta savo bendraminčių mums parašė 44-erių pilvo šokėja Inga Janulienė. Moteris ne tik šauniai judina pilvuką ir klubus, tačiau ir žavi kitais talentais.

"Žvaigžde tikrai nesiekiu tapti, tačiau šiuo bei tuo užsiimu, - prisistatyma pradeda ponia Inga. - Man 44-eri, turiu dvi dukras - 21 ir 4 metų amžiaus. Šiuo metu vedu biologijos ir rytietiškų šokių pamokas Bitės suaugusiųjų centre. Jau 9 metus vedu pilvo šokių užsiėmimus klube "Gervės plunksna" - esu jo įkūrėja."

Ilgą laiką MIESTE.lt žvaigždė Inga pati šoko pilvo šokius. "Dabar ypač aktyviai nebešoku - nors pati važinėju ir mokausi įvairiuose pilvo šokio seminaruose, ir labiau užsiimu pedagogine veikla - mano vedami šokių užsiėmimai labiau orientuoti į moterų klubo veiklą ir lankančiųjų sveikatą. Be to, labai mėgstu kitą kūrybinę veiklą: šlapios vilnos vėlimą, papuošalų gamybą iš odos, interjero detalių kūrimą. Savo žiniomis mielai ir pati dalijuosi su kitais."

Ingos darbus galite pamatyti MIESTE.lt fotogalerijoje:

Manai, kad MIESTE žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE žvaigždė būsi TU!