Pristatome: interjero projektų įgyvendinimo persona - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-09-11 14:15 Asmeninio archyvo nuotr.

Pristatome: interjero projektų įgyvendinimo persona

Kviečiame susipažinti su dar viena konkurso „MIESTE.lt žvaigždė“ dalyve Viktorija! Tinklaraštininkės svajonė – tapti žvaigžde!

„Esu Viktorija, dalyvauju Jūsų konkurse, nes noriu tapti įžymybe – atpažįstama asmenybe!“, - drąsiai pasakoja mergina. „Mano dabartinė gyvenimo veikla, po šiemet baigtų mokslų, yra du apmokami darbai ir mano aistra – tinklaraštis”, - pasakojimą tęsia Viktorija. “Apibūdinčiau save taip: tinklaraštininkė (arba rašytoja) ir diy interior maker – lietuviškai skambėtų taip: pasidaryk pats interjero projektų įgyvendinimo persona, - nusišypso pašnekovė, smulkiai apibūdinusi visą savo veiklą.

“Mano tinklaraštis susideda ne tik iš mano darbų, kuriuos pasidariau pati savo namų dekorui, bet ir iš kitų įkvėpimų/ patarimų. Dažnai kokį sudėtingesnį projektą man padeda įgyvendinti draugas, nes jis gamina baldus, - tikina Viktorija Kovriga, - Šis tinklaraštis man, kaip asmenybės tobulėjimo erdvė. Mokausi kaip pagerinti svetainės įvaizdį, funkcionalumą, seku panašius tinklaraščius, semiuosi idėjų iš užsienio tinklaraščių.”

Viktorija gali be sustojimo kalbėti apie savo pamėgius: “Domiuosi paprastai padaromu interjeru, kurį vadinu prijaukintu, taip pat dalinuosi idėjomis su kitais . Aktyviai rašau savo tinklaraštyje/svetainėje. Mano tekstais ir idėjomis jau susidomėjo žurnalo “Mano namai” redaktoriai, jie patalpino vieną mano projektą į “Pasidaryk pats” skiltį.”

Norinti išgarsėti mergina neslepia, kad viešumas gali būti labai naudingas: „Gaunu visokių pasiūlymų bendradarbiauti, tačiau turiu idėją pritraukti tokių pat maker‘ių bendram projektui. Tikiuosi, kad šis projektas padės kitiems žmonėms sužinoti apie mano veiklą ir prisijungti prie jos, o gal ir atrasti save taip, kaip ir aš pati atradau!”

Pamatyti Viktorijos kūrinius bei daugiau apie ją sužinoti galite čia:

www.dievinu.lt

www.facebook.com/dievinu.lt