„Akaja design“ - jaunųjų menininkų užuovėja - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-09-25 16:00 Asmeninio archyvo nuotr.

„Akaja design“ - jaunųjų menininkų užuovėja

Pristatome konkurso „MIESTE.lt žvaigždė“ dalyvę Jurgitą Kolčiną. Nuosavos meno krautuvėlės „Akaja design“ įkūrėja tikina išpildžiusi seną savo svajonę, todėl dabar padeda savo svajones įgyvendinti kitiems.

Esi meno dirbinių krautuvėlės „Akaja design“ įkūrėja. Kodėl kilo mintis užsiimti tokia veikla?

Tai buvo sena mano svajonė. O  mintis ją įkurti kilo todėl, kad yra daug dirbančių ir kuriančių žmonių, tačiau ne visi jie turi kur realizuoti savo darbus. Didelės meno galerijos kelia didelius reikalavimus norintiems prekiauti savo kūriniais. Mūsų reikalavimai nedideli – svarbu, kad būtų autorinis, kokybiškas ir estetiškas darbas.

Tavo krautuvėlė užsiima tik meno kūrinių prekyba ar rengiate ir parodas?

Patalpos nėra didelės, tačiau galime surengti nedidelės apimties autorių darbų parodas ar pristatymus. Norime laisvai kuriančių menininkų darbus ne tik išeksponuoti, parodyti visuomenei, bet ir parduoti.

Kokių meno kūrinių galima įsigyti Tavo krautuvėlėje?

Mūsų galerijoje galima įsigyti rankų darbo gaminių ir suvenyrų. Čia rasite lino, medžio, keramikos gaminių. Taip pat siūlome ir papuošalų bei kitokių aksesuarų. Turime ir megztų grožybių.

Kokia dar veikla užsiimate?

Galime padėti pasiruošti bet kokiai asmeninei šventei: krikštynoms, vestuvėms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, vestuvių metinių vakarėliams, giminių susitikimams, jubiliejams ir kitoms šventėms. Siekiam, kad mūsų galerija taptų ta vieta, į kurią kiekvienas užsukęs galėtų gauti pagalbos ruošiantis savo šventei. Mielai kuriame kartu ir dalinamės dovanų idėjomis, mintimis kaip švęsti, ką dovanoti, kaip dekoruoti šventės vietą.

Taigi, užsukus į „Akaja design“ krautuvėlę, galima ne tik pamatyti naujausią parodą, įsigyti vienetinį meno kūrinį, bet ir gauti konsultaciją organizuojant asmeninę šventę. Ar viską spėjate?

Taip, ir tai dar ne viskas. Galime teikti ir šias paslaugas: siuvinėjimas ant tekstilės, šilkografija, reklaminė tekstilė, graviravimas, skaitmeninė spauda (vizitinės, brošiūros, skrajutės, kalendoriai, laikraštukai, diplomai ir pan.), maketavimas (nuotraukos, koliažai, redagavimas, skenavimas), ruošiame kvietimus, stalo korteles, fotoknygas, palinkėjimų knygas ir kitus spaudos gaminius. Taip pat čia galite įsigyti verslo dovanų, suvenyrų su Jūsų nuotraukomis bei teikiame fotografijos paslaugas.

Tiek daug paslaugų, kad net sunku atsiminti visas. O ar pati esi įgijusi kokios nors meno srities specialybę?

Esu baigusi Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakultetą ir VPU dailės pedagogiką. Penkis metus dirbau įmonėje, kuri užsiėmė fotografija, nuotraukų redagavimu, jų uždėjimu ant įvairių suvenyrų, teko padirbėti ir reklamos agentūroje. Sukauptą patirtį stengiuosi išnaudoti ir šioje krautuvėlėje, juolab, kad tai padeda finansiškai ją išlaikyti.

Kur rasti Tavo krautuvėlę ir kaip su Tavimi susisiekti?

Mes esame įsikūrę Kaune, Šv. Gertrūdos g. 42.

Mūsų elektroninio pašto adresas: info@akaja.lt

Taip pat visi norintys gali ir skambinti mums: 8 687 42964(Jurgita), 8 612 45570 (Laura)

„Akaja design“ – Jūsų idėjos virs realybe.

 

Gausią darbų galeriją galite pamatyti čia:

www.akaja.lt

https://www.facebook.com/fotoknygos?ref=hl

http://akaja.lt/index.php/suvenyrai-ir-dovanos/category/12-ranku-darbo-gaminiai?Itemid=122
 

Manai, kad MIESTE.lt žvaigžde gali būti ir TU? Atsiųsk informaciją apie save ir nuotraukų adresu INFO@MIESTE.LT!