Auksarankė Ilma moteris verčia tikromis namų madam - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
IŠGARSĖK JAU DABAR!
2013-07-11 12:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Auksarankė Ilma moteris verčia tikromis namų madam

Jei ir tu manai, kad namuose kiekviena dama turi atrodyti tarsi tikra madam, pats laikas suklusti ir peržvelgti specialiai tau kuriamus www.namumadam.lt drabužius, kuriuos pristato Ilma Grigonienė.

Ilma, pristatykite save portalo MIESTE.lt skaitytojams.
Esu iš Kėdainių. Šiuo metu užsiimu siuviniais – darbuojuosi namie pagal verslo liudijimą, dalyvauju mugėse, miestų šventėse ir kituose renginiuose, pristatydama Madam prijuostėles. Mano internetinėje parduotuvėje įsigyti dailių rankų darbo prijuosčių gali visos moterys, norinčios virtuvėje atrodyti gražiai.


 
Kaip kilo idėja užsiimti tokiais siuviniais?
Idėja siūti prijuostes vestuvėms, krikštynoms, mergvakariams ar dar kokiomis nors progomis kilo labai netikėtai: gyvendama užsienyje atkreipiau dėmesį į tai, jog vietiniai labai vertina rankų darbo gaminius, siuvinius ir bet kokius namams skirtus mielus rankdarbius, tad pamaniau: tikriausiai ir lietuviams patiktų šilti ir jaukūs daiktai. Atsiminusi savo vaikystės pomėgį siūti, ėmiausi darbo. Pradžioje maniau siūsiu lėles, ten kur gyvenau - skudurinukės buvo labai populiarios, deja, man tai buvo pernelyg sunku, o prijuostė – kur kas lengvesnis siuvinys, tad apsistojau ties ja.Jūsų gaminiai labai gražūs. Iš kur semiatės idėjų?
Idėjų dažnai semiuosi iš pačių klienčių – tai jos yra mano įkvėpimas ir mūzos: dažnai paprašo savotiškai derinti spalvas, internete susiranda mėgstamą dizainą, atsiunčia netgi savo pieštus eskizus. Taip gimsta tikri šedevrai. Retkarčiais ir pati užsienio svetainėse paganau akis, nors ir nemėgstu kopijuoti, noriu likti išskirtine, bet kartais ten atrandu kaip derinti audinius ir spalvas.Kada duris atvėrė Jūsų internetinė parduotuvė?
Mano parduotuvei jau vieneri. Neseniai atšventėme gimtadienį – gera, kad pirkėjos siuntė daugybę nuoširdžių sveikinimų, dėkojo už šiltus gaminius. Tai labai mane palaiko ir netgi įkvepia mintims apie fizinę parduotuvę. Galbūt netolimoje ateityje tai taps mano naujuoju tikslu.Kiek laiko užtrunka pasiūti vieną prijuostę?
Vieną prijuostę siuvu apie 2-5 valandas, priklausomai nuo pirkėjų norų: tarkime, jei merginos rengia mergvakarį ir nori mergvakario priesaikos siuvinėtos tiesiai ant prijuostės, galiu užtrukti ir visą dieną.

Kokių turite ateities planų?
Ateities planai dideli – noriu pati sukurti drabužių liniją, skirtų moterims dėvėti tik namuose: chalatėlius, šlepetes, naktinukus ir netgi apatinius. Visa tai turėtų puošti moteris ir leisti joms jaustis patogiai ir gražiai, netgi šluostant dulkeles ar vakuojant agurkėlius.  Juk mano šūkis: MADAM – IR NAMUOSE MADAM.