Debiutuojanti atlikėja: "Neteiskite labai smarkiai" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-08-29 00:00 Daura nuotr.

Debiutuojanti atlikėja: "Neteiskite labai smarkiai"

Portalas MIESTE pristato naują MIESTE žvaigždę - elektroninės šokių muzikos kompozitorę, dainų autorę ir atlikėją Viktoriją Faith. Neseniai debiutavusi su pirmąja dainą "The One", atlikėja pristato naują dainą "Stop".

Pirmoji atlikėjos daina "The One" pateko į "Power Hit Radio" TOP 15 ketvirtąją vietą! Tačiau pasiekusi tokią sėkmę mergina neketina užmigti ant laurų. Po keturių mėnesių pasirodys pirmasis jos akustinis albumas, jį bus galima įsigyti internetinėse muzikos pardavimo platformose.

Viktorija Faith studijuoja muzikos technologijas, kūrybą ir estradinį dainavimą viename Londono universitete. Ir nors jos muzikinė karjera palyginus dar trumpa, ji jau spėjo pasirodyti garsiajame naktiniame klube "Ministry of sound", taip pat ir keliuose festivaliuose ir dainų konkursuose, kuriuose buvo palankiai vertinama. Šiuo metu atlikėja bendradarbiauja su dar keliais muzikos prodiuseriais ir visus darbus bus galima išgirsti jau labai greitu metu.

Pati atlikėja dainą apibūdina taip: "Tai paprasti, visiems suprantami žodžiai ir muzika. Tai vienas pirmųjų mano pačios prodiusuojamų darbų, taip kad labai prašau, neteiskite labai smarkiai, juk tobulėti tikrai yra kur, o geriausi darbai palikti ateičiai."

Išgirsk!