Lietuvą drebina nauja gražuolė: "galiu laimėti karūną!" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-02-04 11:17 Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvą drebina nauja gražuolė: "galiu laimėti karūną!"

Portalo MIESTE.lt rubrikoje MIESTE.lt Žvaigždė šį kartą - dvidešimtmetė gražuolė klaipėdietė. Talentinga šokėja gali pasigirti ne tik savo gabumais, bet ir nepamatuojamu pasitikėjimu savimi.

"Kol kas dar ieškau savo tikrojo pašaukimo įvairiose srityse. Planuoju dalyvauti grožio konkursuose, - portalui MIESTE.lt kalbėjo Ana Kiseliova. - Esu pasitikinti savimi ir užtikrinta dėl savo ryškios išvaizdos ir charizmos." Mergina ne tik trykšta seksualumu, bet ir yra talentinga šokėja.

"Pradėjau šokti šou renginiuose su  ''Diamond Soul Factory'' komanda. Dabar tęsiu savo kelią toliau pati. Daug keliauju, esu šokusi daugelyje šalių Europoje, Amerikoje." Ana - Klaipėdos universiteto kūno kultūros pedagogikos studentė. "Mėgstu studijuoti ir pabaigusi studijas nežadu sustoti", - pasakojo A.Kiseliova. 

Pasidomėjus, ar mergina į grožio konkursuose norėtų tik išbandyti savo jėgas ir pajausti, ką reiškia juose dalyvauti, ši atsakė nedvejodama. "Pasitikiu savimi ir tikiu, kad galiu laimėti karūną", - tikino Ana ir pridūrė, kad kalba ne tik apie Lietuvos grožio konkursus.

Anos šokių pasirodymai:

Nuotraukų galerijoje - Ana Kiseliova. Įvertink ir išreikšk nuomonę apklausoje!

Apklausa: Kaip manai, ar Ana verta gražiausios merginos karūnos?