Trys vaikiniai iš Šiaulių tapo populiarūs po klausimo: "Kas čia rajone?" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-01-31 14:41 Grupės archyvo nuotr.

Trys vaikiniai iš Šiaulių tapo populiarūs po klausimo: "Kas čia rajone?"

Trys vaikinai iš Šiaulių susitiko, pasikalbėjo ir nusprendė susiburti į grupę. Ilgai dirbę jie pagaliau vis dažniau matomi ryškių fotoblyksčių šviesoje. Pristatome būsimus svajonių jaunikius: Tomą (Damaja), Dovydą (duOwis) ir Edgarą (jis sako, kad yra žinomas kaip Dėdė...)...

Kada gimė projektas 3SUN-C?

Viskas prasidėjo 2011-tųjų metų rudenį. Po bendro, dar gerai vienas kito nepažįstančių, grupės narių susitikimo buvo nuspręsta į gatves ,,paleisti'' naują grupę pavadinimu ,,3SUN-C''.

Kokią reikšmę turi šis raidžių junginys?

Tryse iš Šiaulių.

Susitikote ir nusprendėte sukurti grupę. O kas vyko po to?

Likę 2011-tieji buvo praleisti įrašų studijoje, eksperimentuojant ir ,,krapštant'' ne tik hip-hop/rap žanrų muziką (nuo kurios kadaise ir prasidėjo visų grupės narių kūryba), bet ir pasitelkiant tokius muzikos stilius, kaip: jazz, house, rock ir pop.

Kada pirmą kartą pasirodėte kaip grupė ir kur?

2012-taisiais metais renginyje ,,Welcome to the jungle'', o jau kitą dieną grupė 3SUN-C skambėjo renginyje "Šiaulių naktys". Vėliau dalyvavome dar keliuose ,,Welcome to the Jungle'' epizodų, kuriuose koncertavo 3SUN-C.

Kuo dar galite pasigirti?

Esame įrašę dainą, skirtą Šiaulių FC Šiauliai, kurią buvo galima išgirsti per kiekvienas futbolo rungtynes pagrindiniame Šiaulių stadione. Dalyvavome ir ,,Repo vakaronė'' virtinėje bei festivalyje ,,Repo vakaronė Open Air'', kuris vyko Gataučių sodyboje. Jau ne kartą teko pasirodyti su Lietuvos repo veteranais Yga & Broo.

Vėliau koncertavome Šiaulių rengiamame slalome, kuris vyko prie PC Tilžė. 2013 metų vasaros pabaigoje, dienos šviesą išvydo 3SUN-C „Stand Up Front“ vaizdo klipas, po jo pradėjome ryškėti žiniasklaidos padangėje.

Teko girdėti apie pasisekimą ZIP FM eteryje. Kaip ten atsidūrė Jūsų daina?

Kartu su Yga & Broo įrašėme bendrą kūrinį „Sun City Zoo“, jis ilgą laiką sukosi ZIP FM laidoje „Gatvės lyga“.

Taigi Jūsų dainą „Sun City Zoo“ galime vadinti sėkmingiausia?

Ne! Didžiausio pasisekimo sulaukė mūsų humoristinis gatvės muzikos kūrinių ciklas ,,Kas čia rajone“. „YouTube“ svetainėje ji buvo peržiūrėta daugiau nei 190 000 kartų ir pateko į ZIP FM „Gatvės lygos“ top 10 pirmąją vietą.

Kaip suprantu, esate žinomi ir greičiausiai jau turite pulką gerbėjų?

Po kūrinių ciklo „Kas čia rajone“, mūsų gerbėjų ratas pradėjo augti milžiniškais tempais! Tikimės, jog 2014-tieji bus dar stipresni!

Išgirsk!

Stand uo front

Sun city zoo