Drabužių dizainerių duetas "3,14": mūsų kūryboje atsispindi dangoraižių statika - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-11-07 10:52 Asmeninio archyvo nuotr.

Drabužių dizainerių duetas "3,14": mūsų kūryboje atsispindi dangoraižių statika

Portalas MIESTE pristato naujas MIESTE.lt žvaigždes! Verslininkų šeimoje gimusi Ieva (20) ir meniškoje aplinkoje užaugusi Paulina (21) - kursiokės, kurios ėmė ir suvienijo savo jėgas. Dabar jos prisistato tiesiog 3,14 arba PI. Jaunosios drabužių dizainerės sutartinai tikina, kad savo gyvenimo kelią jau atrado ir žada juo dar ilgai eiti kartu, o ne po vieną.

Kodėl nusprendėte kurti kartu?

Viskas prasidėjo labai staigiai ir netikėtai. Esame labai geros draugės ir kursiokės. Beveik prieš metus išsipasakojome viena kitai, kokius drabužius norime kurti, kaip įsivaizduojame ateitį savo specialybėje, kad norime kurti drabužių brand'ą. Pastebėjome, kad mūsų mintys beveik vienodos ir nusprendėme pamėginti kažką sukurti kaip duetas.

Kodėl Jūsų duetas vadinasi 3,14?

Pavadinimo idėja kilo iš karto, per kelias minutes. Tai buvo mažas eksperimentas, norėjome išbandyti save, todėl susitarėme dėl "kodinio" pavadinimo. Mūsų vardų pirmosios raidės sudaro kombinaciją PI, o tai reiškia skaičių 3,14. 

Ieva ir Paulina

Iš ko semiatės įkvėpimo kūrybai?

Drabužius kuriame ne kažkokiai mūzai, o sau ir tokiems kaip mes. Mūsų kuriami drabužiai - lyg mūsų pačių atspindys. Taip mes atrodome kone kasdien. Mūsų klientai, kaip ir mes, aktyvūs, veržlūs miesto žmonės, nebijantys išsiskirti savo stiliaus pojūčiu. Naujus drabužius kuriame kaip ir kiekvienas dizaineris: domimės to sezono trend'ais, vartotojų poreikiais, tiriame aplinką, savo vartotoją ir galvojame, ką norėtume jam pasiūlyti.

Kuo Jūsų drabužių dizainas ypatingas?

Tuo, kad mūsų drabužius galima dėvėti tiek dieną, tiek vakare. Tiek gyvenant aktyvų gyvenimą, tiek ramesnį. Užtenka tik priderinti tinkamus aksesuarus ar kitas garderobo detales ir tie patys drabužėliai tiks tiek susitikimui su draugais, tiek darbo pokalbiui ar spektakliui.

Jaunųjų dizainerių šiuo metu apstu. Kodėl skaitytojai turėtų atsiminti būtent Jus?

Mūsų kuriamų drabužių detalės - tarsi dangoraižių statika, kelių juostas primenančios linijos. Tai mūsų skiriamasis ženklas. Mes itin jaunos pradėjome šį projektą ir viską nuo A iki Z darome pačios. Dizainas, iškarpos, gamyba - viskas mūsų pačių darbas. 

Kokius audinius dažniausiai naudojate?

Trikotažą. Tačiau stengiamės įtraukti ir kitokių: kailio, dirbtinės odos ir panašiai. 

Ar posakis "Batsiuvys be batų" tinka Jus apibūdinti?

Dirbame ir mokomės, tad ne visada spėjame pasigaminti ką nors ir sau. Tačiau jei tik lieka laisva minutė, ją išnaudojame. Pastebime, kad kai pasipuošiame savo kūrybos drabužėliais, sulaukiame daug komplimentų. 

Ar planuojate kada nors pradėti kurti atskirai?

Sunkiai save įsivaizduojame kaip individualias kūrėjas. Idėjos ir sumanymai kyla vienodi. Kartais tereikia viena kitą papildyti ir tiek. 

Kur galima įsigyti Jūsų kurtų drabužių?

Vilniuje, SQBY ir "Bradziaga" parduotuvėse, internetinėje platformoje "Mados kandis". Greitu metu pradėsime bendradarbiauti ir su daugiau Lietuvos butikų.

Kokie Jūsų ateities planai?

Atsidaryti savo brand'o parduotuvę. Įdėjus daug darbo ir jėgų mes sugebėtume šią svajonę įgyvendinti.

Daugiau naujienų apie 3,14 skaitykite čia:  www.314clothes.lt

Manai, kad MIESTE žvaigžde gali tapti ir Tu? Gal gražiai pieši, tapai, šoki, dainuoji, fotografuoji ar turi kitokių talentų? Tuomet parašyk mums apie save į info@mieste.lt, pridėk fotografijų ir lauk. Galbūt kita MIESTE žvaigždė būsi TU!