Neįtikėtina: lietuvaitė atvirauja tik prieš užsieniečių fotoobjektyvus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2013-10-14 16:30 Asmeninio archyvo nuotr.

Neįtikėtina: lietuvaitė atvirauja tik prieš užsieniečių fotoobjektyvus

Portalas MIESTE.lt pristato naująją „MIESTE.lt žvaigždę“ – Justiną Mikevičiūtę. 19-metė vilnietė jau ne pirmus metus dirba modeliu. O jos fotosesijos vyksta toli gražu ne kaime ant šieno.

„Maždaug nuo 10-ties metų pradėjau vaikščiot į visokias fotosesijas, - apie savo modelio darbo patirtį pasakoja Justina. – Daugiausia fotosesijų darome su teta, kuri gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji dažnai čia atvyksta tik dėl fotosesijų.“ Mergina atskleidžia, kad tai ne tik darbas, tai ir pomėgis, tačiau vis tik ji turi daugiau svajonių. „Kitais metais pradėsiu studijuoti mediciną, bet, manau, kad užsienyje“, - atvirauja J.Mikevičiūtė.

Gražuolei merginai sunku paslėpti savo žavesį. Ji pasakoja, jog net gatve einant galima gauti pasiūlymų fotosesijoms. „Buvom kartą su drauge Turkijoje, tiesiog važiavom paatostogauti, tačiau beveik paskutinę atostogų dieną susipažinome su vaikinu, kuris pasiūlė nusifotografuoti. Taigi, iki šiol vis dar vykstame pas jį fotografuotis. Jo fotosesijos būna labai įdomios!“, - profesiniais džiaugsmais dalijasi mergina.

Portalas MIESTE.lt kviečia įvertinti gražuolės Justinos Mikevičiūtės nuotraukas!

Manai, kad MIESTE.lt žvaigžde gali būti ir TU? Atsiųsk informaciją apie save ir nuotraukų adresu INFO@MIESTE.LT!