Modelis Justina Mikevičiūtė nesifotografuotų nuoga NĖ UŽ KĄ! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-04-08 14:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Modelis Justina Mikevičiūtė nesifotografuotų nuoga NĖ UŽ KĄ!

22 - jų metų Vilnietė Justina Mikevičiūtė šiuo metu vieši Dubajuje. Įvairiausių fotosesijų pasiūlymų sulaukianti mergina nesiryžtų fotografuotis nuoga, net jeigu vienos nuotraukos įkainis siektų milijoną eurų.

"Modelio darbas man kaip hobi. Sulaukiu gerų pasiūlymų, pavyksta užsidirbti, tačiau visą gyvenimą modeliaujant - nepragyvensi... " , - MIESTE.lt redakcijai pasakoja mergina. "Šiuo metu esu Dubajuje, atvykau čia keletai fotosesijų. Kalbant apie fotografavimąsi, niekada nesutikčiau pozuoti nuoga. Nesuprantu merginų, kurios nusirenginėja už pinigus - tai juk toks savęs negerbimas!"

Asmeninio archyvo nuotr.

Mergina pasakoja turinti vaikiną, tačiau viešai apie tai neskelbia - tai jų asmeniniai santykiai, kurie priklauso tik jiems. "Manau, jog nusirenginėdamos merginos nori gauti dėmesio. Aš ir nenusirengdama gaunu daug dėmesio, bet visa tai ignoruoju ir visą savo dėmesį skiriu tik savo vaikinui."

Asmeninio archyvo nuotr.

Aštuntus metus sportuojanti mergina džiaugiasi savo figūra. Justina sako valganti viską, ką užsigeidžia. MIESTE.lt žvaigždė dalinasi savo patarimais, padedančiais išlaikyti ar padailinti figūrą artėjant vasaros sezonui:

1. Prižiūrėkite savo mitybą - atsisakykite miltinių patiekalų, saldumynų, riebių užkandžių.
2. Miegas daro didelę įtaką mūsų figūrai. Planuokite laiką taip, jog per parą pavyktų miegoti 8 - ias valandas. Stenkitės kasdien nueiti miegoti tuo pat metu.
3. Valgyti daug - bent 3 kartus per dieną.
4. Kiekvieną dieną stenkitės kuo daugiau judėti - vaikščioti pėsčioms, laiptais. Jeigu visa diena bus aktyvi - galite apsieiti ir be sporto klubo.
5. Bent pora kartų į savaitę nueikite į sporto klubą arba darykite pratimus namie, pabėgiokite.