Fotografas, kuris įkvėpimo semiasi iš moterų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-02-17 19:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Fotografas, kuris įkvėpimo semiasi iš moterų

MIESTE žvaigždė pristato dar vieną fotografą. Kaunietis Romanas Svečkarevas (21) tikina, kad fotoaparatas jam yra tarsi dainininkui balsas, šokėjui ritmas, dailininkui paletė ar rašytojui tušinukas. 

„Visada mėgau stebėti gamtovaizdį, gražius vaizdus. Bet niekada negalvojau apie fotoaparatą“, - pasakoja Romanas. Tačiau fotoaparatą į rankas pirmą kartą jis paėmė dar vaikystėje... „Buvau septynerių. Tai buvo senas geras dieduko fotoaparatas, - pasakoja E.Svečkarevas. – Nežinojau nei kaip su juo elgtis, nei ką daryti. Bet kai man paaiškino funkcijas, diedukas jo taip ir neatgavo.“

Romanas Svečkarevas

Nors fotografas savo pomėgį lavina jau daugiau nei dešimtmetį, niekuomet to nesimokė. Tačiau tai netrukdo jam pasiekti gerų rezultatų ir didžiuotis savo darbais. „Fotografuodamas jaučiuosi labai laisvai ir gerai. Man patinka fotografuoti mados fotosesijas“, - nusišypso pasakodamas vaikinas.

„Eidamas gatve dažnai pastebiu savyje vieną dalyką. Pavyzdžiui, pamatęs moterį, pasirėmusią į sieną ar kažkokį panašų vaizdą, mintyse pradedu galvoti: iš kokio kampo fotografuosiu, kaip koreguosiu, ką taisysiu ir koks bus rezultatas. Manau, fotoaparatas man - tarsi dainininkui balsas, šokėjui ritmas, dailininkui paletė ar rašytojui tušinukas“, - apie savo pomėgį atvirauja Romanas.

Jis vadovaujasi viena mintimi: „Fotografija – tai savotiškas požiūris į gyvenimą“. R.Svečkarevas sutinka su tuo šimtu procentų.

Įvertink Romano Svečkarevo nuotraukas!

Daugiau jo darbų gali pamatyti čia.

Manai, kad MIESTE žvaigžde gali tapti ir Tu? Gražiai pieši, tapai, siuvi, dainuoji, šoki, groji ar turi neįprastų talentų? Siųsk aprašymą apie save ir nuotraukų į info@mieste.lt ir lauk! Gal kita MIESTE žvaigžde būsi Tu!