"50 įvairių rakursų": erotinio filmo žvaigždė parodė save iš visų pusių - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-04-05 14:00 VIDA PRESS nuotr.

"50 įvairių rakursų": erotinio filmo žvaigždė parodė save iš visų pusių

Aktorė Dakota Johnson puikuojasi savo liekna figūra ir standžiu užpakaliuku ankštame maudymosi kostiumėlyje per savo atostogas Majamyje, JAV. Keletą pastarųjų mėnesių jos dienotvarkė buvo ypač užimta dėl naujojo „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ filmo reklamavimo.

Dabar Dakota Johnson nusprendė save pasilepinti ir praleisti sekmadienio popietę atsipalaiduodama ir besimėgaudama saule Majamyje, Floridoje, Jungtinėse Amerikos valstijose. Apie tai praneša DailyMail.co.uk.

27-erių metų aktorė, įsispraudusi į baltą aptemptą maudymosi kostiumėlį, atvėrė savo grožybes – nepriekaištingą figūrą ir sultingą užpakaliuką. „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių” žvaigždė atrodė tiesiog nepriekaištingai. Baltas, prie kūno prigludęs, maudymosi kostiumėlis puikiai tiko prie saulės ir auksinio paplūdimio spalvų. Kostiumėlis išliko paprastas, tačiau stilingas.Ties krūtine buvo galima matyti nedideles sagutes, o moteriški Dakotos klubai ir plonas pilvukas ypač traukė aplinkinių žvilgsnius.


VIDA PRESS nuotr.

Natūraliai atrodanti aktorė buvo nepasidažiusi ir leido veido odai pailsėti. Norėdama apsisaugoti nuo saulės, ji buvo užsidėjusi sportinę kepuraitę ir akinius nuo saulės. Žvaigždė buvo pastebėta bevaikščiojanti pasiimti gėrimų, o vėliau patogiai įsitaisė kėdėje ir pradėjo skaityti knygą.

Aktorių Dono Johnsono ir Melanie Friffith dukra, pripratusi prie garsių žmonių apsupties, pati ypač išgarsėjo besifilmuodama „Penkiasdešimt Pilkų atspalvių“ filmuose, paremtuose pagal E.L. James romanus. Ji vaidina Anastasią Steele – merginą, kuri įsivelia į romaną su milijardieriumi Christian Grey.

Pirmasis trilogijos filmas – „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ buvo išleistas 2015-asiais, antrasis – prieš kelis mėnesius, o trečiasis filmas bus išleistas kitą vasarį. Filmai sulaukė ypač didelio populiarumo dėl savo akiplėšiškumo ir gundymo subtilybių. Šiais metais išleista antroji dalis jau dabar uždirbo 380 milijonų dolerių (357 milijonus eurų).

Filme aktoriams tenka suvaidinti daugybę sekso scenų. Aktorė žurnalui "Vogue" atskleidė, koks tai jausmas iš tiesų: „Nuogybės aktoriui yra ypač įdomu. Su kolega, aktoriumi Jamie Dormanu mes dirbome ypač ilgai. Filmuojant sekso scenas nebuvo jokių draudimų, jautėmės atviri ir vienas kitu pasitikėjome. Man ypač pasisekė! Įsivaizduokit, jei man būtų tekę dirbti su tikru pašlemėku?“


VIDA PRESS nuotr.

Kalbėdama apie filmo sėkmę, Dakota prisipažįsta, kad populiarumo sąvoka jai vis dar svetima – ji vis dar nežino kaip reaguoti į populiarumą. Žvaigždė sakė: „Niekas nenori sakyti, kad jie nori būti įžymūs, niekas nenori skambėti tuščiai, niekas nenori atrodyti nedėkingais ir niekas nenori to paneigti.“ Galiausiai, ji net susimąstė ar apskritai yra įžymi: „Įžymūs žmonės yra tie, į kuriuos visuomet nukreiptas dėmesys, o aš to nejaučiu.“

 

Karšti pasiūlymai