7 žingsniai išpuoselėtos barzdos link - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-09-18 09:29 Dariaus Jakubausko nuotr.

7 žingsniai išpuoselėtos barzdos link

Šių laikų vyras iš naujo atranda pamirštus praeities kartų ritualus. Tai — ne greito rezultato sekimas, o mėgavimasis procesu nuo pirmos iki paskutinės sekundės. Vienas tokių — barzdos puoselėjimas. Jis garantuoja ne tik puikią išvaizdą, bet ir gerą savijautą. Ką svarbiausia žinoti? Septynis žingsnius išpuoselėtos barzdos link atskleidė itališką kosmetiką vyrams Lietuvoje pristatančios kompanijos “Emediciotto” pardavimų vadovas Dominykas Žėkas. 

 
1. Rytas – geriausias metas skustis barzdai. Tuomet veido raumenys yra labiausiai atsipalaidavę, jaučiama mažiausiai įtampos ir drėgmės balansas odoje yra optimalus.  Prieš pat skutantis pasitepkite barzdos aliejumi ir uždėkite šiltą rankšluostį ant veido, kad atsivertų veido poros, suminkštėtų oda ir barzdos plaukai.
 
2. Užlašinkite šilto vandens ant skutimosi šepetėlio ir įtrinkite į jį nedidelį kiekį skutimosi kremo, kol atsiras tinkamos konsistencijos putos. Jas sukamaisiais judesiais  gerai paskirstykite ant veido.
 
3. Skutimosi sėkmė priklauso nuo judesių švelnumo. Labai svarbu skusti plaukų augimo kryptimi, ypač ilgą barzdą, nes galite išrauti plaukų svogunėlius. Tai sukelia stiprų skausmą bei pažeidžia odą.   Nepamirškite karts nuo karto nuplauti ašmenų šiltu vandeniu.
 
4. Nuskalaudami skutimosi kremo likučius kartu nušveisite odą, nes kokybiško skutimuisi skirto kremo sudėtyje yra tam skirtų dalelių. Oda taps minkšta ir švelni.
 
5. Po skutimosi pasitepkite vėsinančiu balzamu po skutimosi ir gerai įmasažuokite. Balzamas sušvelnins pažeidimus, atsiradusius skutimosi metu. Nepamirškite balzamu ištepti ir skruostų bei kaklo.
 
6. Atėjo metas jauninančiam bei drėkinančiam kremui. Gerai įmasažavę jį į odą apsaugosite veido odą nuo žalingo aplinkos poveikio, raukšlelės taps mažiau pastebimos ir jausite malonų odos lengvumą.
 
7. Užsidėję šiltą rankšluostį ant veido uždarysite odos poras. Šis žingsnis labai svarbus žiemą. Baigus procedūrą pasitepkite barzdos aliejumi. Ji taps minkštesnė ir gtlotnesnė.
 

Karšti pasiūlymai