"Mis Sovietų Sąjunga" įsiamžino iš kojų verčiančioje fotosesijoje (FOTO) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-07-25 09:18 Boriso Breslerio nuotr.

"Mis Sovietų Sąjunga" įsiamžino iš kojų verčiančioje fotosesijoje (FOTO)

"Mis Sovietų Sąjunga" tapusi Agnė Skopaitė gavo ne tik karūną. Vienas iš organizatorių prizų buvo fotosesija Vokietijoje. Jos rerzultatais mergina nusprendė pasidalyti ir su Lietuvos skaitytojais. Agnė įsiamžino su seksualiais naktinukais. Moteriška ir figūringa gražuolė liko patenkinta rezultatais ir sako, kad tai buvo maloni patirtis.

"Fotosesija vyko Vokietijoje, Frankfurte. Tai buvo Vienas is grožio konkurso, kurį laimėjau, prizų. Fotosesija organizavo konkurso prodiuserė Olga Lebedinova. Frankfurte praleidau dvi dienas, jas abi dirbome kartu su garsiu Vokietijos fotografu Borisu Bresleriu. Fotografijos bus naudojamos "MISS USSR UK" reklaminėse kampanijose Londone, taip pat Vokietijoje, fotografo puslapyje bei Maskvoje, Olgos Lebedinovos modelių akademijoje", - pasakojo A.Skopaitė.

Boriso Breslerio nuotr.

MIESTE.lt primena, kad 2016 metais laimėjusi prieštaringai vertinamą konkursą, A. Skopaitė jau kurį laiką gyvena Londone, Jungtinėje Karalystėje. Mergina ten dirba modeliu ir į Lietuvą grįžta retai. Nuoširdus bei protingas modelis tikina sulaukusi neigiamos reakcijos iš savo kraštiečių, tačiau mano, kad tai viso labo paprasčiausias konkursas, kuris organizuojamas jau ilgą laiką.

Šių metų grožio konkurse "Mis Sovietų Sąjunga" dalyvavo net penkios merginos, iš viso - 45 dalyvės. Tik pačios gražiausios pateko į dvidešimtuką. A. Skopaitė nugalėjo ir jos galvą papuošė karūna.

Daugiau modelio nuotraukų MIESTE.lt galerijoje: