Vokietijos bušido kovotojas Juliui Mockai žada nokautą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-09-12 15:42 Organizatorių nuotr.

Vokietijos bušido kovotojas Juliui Mockai žada nokautą

Po to kai bušido kovotojas Julius Mocka gana drąsiai išvadino klounu vieną stipriausių Vokietijos kovotojų Vladimirą Toką, vokietis cirko Vilniaus „Siemens” arenoje nepažadėjo, nebent nokautą lietuviui.

Lietuvos kovos menų pasaulyje  gana neseniai sužibo bušido kovotojo Juliaus Mockos žvaigždė. Jaunas ir perspektyvus kovojas vasarą išpopuliarėjo ir pramogų pasaulyje laimėjęs realybės šou „Du barai” projektą. Visą vasarą buvęs dėmesio centre janasis kovotojas įsidrąsino ir savo interviu apie artėjančią kovą negailėjo pašiepiančių žodžių vokiečiui. Anot J. Mockos jo priešininkas V. Tokas yra nepilno proto savęs nevaldantis klounas. „Gal vilkas gali pasirodyti ir silpnesnis nei tigras ar liūtas, bet jo niekada nepamatysi cirke”, - ironiškai į savo priešininko  komentarą  sureagavo V. Tokas. „Mielas Juliau, aš atvažiuoju nokautuoti  tave, gal tavo  maksimalizmas ir pasitikėjimas savimi ir žavi realybės šou žiūrovus, bet bijau, kad lapkričio 19 d. susidursi su kiek kitokiu savo realybės šou. Laikykis žmogau, nes krisi jau pirmajame raunde .

Lapkričio 19 d. Vilniaus „Siemens” arenoje tradiciniame rudens bušido turnyre į ringą lips stipriausi Lietuvos kovotojai, tarp jų S. Maslobojev, I. Barysas, T. Pakutinksas, K. Liukaitis, I. Osininas, M. Jasiūnas, D. Danyla, H. Lukošiūnas ir kiti. Viena iš vakaro pagrindinių kovų Julius Mocka prieš vokietį Vladimirą Toką.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gse6yHjt_dk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai