Tomą Pakutinską bandys sutramdyti varžovas iš Lenkijos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-02-14 10:32 Organizatorių nuotr.

Tomą Pakutinską bandys sutramdyti varžovas iš Lenkijos

Bušido kovotojui, tauragiškiui Tomui Pakutinskui surasti priešininką tikrai nelengva:  sunkiasvoris, smaugiku dažnai vadinamas sportininkas buvo išgąsdinęs jau ne vieną ringo žvaigždę. Vis dėlto kovo 18 dieną Vilniuje vyksiančiame turnyre „BUSHIDO & KOK'45“ Tomo gerbėjams neteks nusivilti – mestos pirštinės šįkart nepabūgo lenkas Marcin Sianos. „Norėčiau, kad priešininkų niekada nepritrūktų. Jaučiu, kad dar galiu kovoti pilnu pajėgumu”,– viltimis dalinosi sporto klubo  „Rings” atstovas ir pridūrė, jog likusį pasiruošimo renginiui mėnesį dirbs kaip niekada intensyviai.

Kad T. Pakutinsko kova prieš Marcin Sianos sudrebins „Siemens“ areną, neabejoja nė vienas, sekantis jo pergalių statistiką, tačiau kiek sekundžių ji užtruks, visi galime tik paspėlioti: „Čia beveik kaip su orais Lietuvoje, nedrįsčiau spėti“,– juokaudamas kasmetines Tomo staigmenas prisiminė Lietuvos bušido federacijos prezidentas D. Simanaitis ir pridūrė, kad tokie ramūs, mažai kalbantys kovotojai dažniausiai įrodo viską ringe.

Ne paslaptis, kad palaikymo, kokio sulaukia tauragiškis, taip pat retai pasitaiko. Sportininko palaikyti atvyksta pusę gimtosios Tauragės ir plūsta tūkstančiai gerbėjų iš antraisiais namais tapusio Vilniaus. Tomas nuolat pabrėžia, kad fanai, treneriai bei artimieji yra jo varomoji jėga. Nors nėra linkęs daugžodžiauti, jis nepamiršta ir žiniasklaidos atstovų indėlio: „Ačiū jums, kad domitės, suprantate ir palaikote net ir tada, kai būna sunku!”

Iki susitikimo likus kiek daugiau nei mėnesiui, būsimas varžovas Marcin Sianos, priešingai nei Tomas, nesitveria savo kailyje: „Žinau, kad visi jo bijo. Žinau ir tai, kad jis greitai sudaužo viltis, bet šįkart lazda turėtų atsisukti kitu galu. Viltis kovo 18 Lietuvoje daužysiu aš. Tikiuosi tik pergalės!”, – užtikrintai kalbėjo kovotojas iš Lenkijos.

Paklaustas, ką mano apie tokius drąsius priešininko pamąstymus, Tomas išliko pozityvus: „Lauksiu ištiestomis rankomis”, – nusijuokė ir baigdamas pokalbį pridūrė, kad bet kokiu atveju renginys bus įspūdingas.

Ar kovotojams pavyks įgyvendinti asmeninius tikslus ir pagrįsti žodžius, pamatysime jau netrukus. Kaip ir kaskart, arenoje netrūks puikios muzikos, prizų ir, žinoma, adrenalino.

T. Pakutinskas bei stipriausi Lietuvos bušido kovotojai M. Narauskas, R. Kulis, M. Jasiūnas, S. Maslobojevas, H. Vikšraitis, K. Liukaitis, D. Danyla, J. Mocka, T. Jonkus, I. Osininas, V. Kulda, Teodoras Aukštuolis, jau kovo 18 – ąją Vilniuje. Ateikite ir tapkite didžiausio Europoje kovos menų renginio dalimi.

Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida.

 

Karšti pasiūlymai