Lietuvės grožis kaitina kraują: intriga dėl vestuvių - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-07-08 12:38 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Lietuvės grožis kaitina kraują: intriga dėl vestuvių

Modelis ir makiažo specialistė Ana Procenko įsiamžinusi su baltu kostiumėliu ir seksualiu lietuvių dizianerės Elvyros Monginienės kurtu dirželiu, suvarsčiusiu jos tarpkrūtį, privertė pasidomėti, ar tikrai ji, kaip pati rašė, norėtų taip žengti altoriaus link? Gražuolė MIESTE.lt prisipažino, kad praeityje nuotakos suknelę ji dėvėjo ne kartą, bet apsivilkusi baltu kostiumėliu pasijuto taip, lyg tai tikrai galėtų būti jos apranga ypatingą dieną.

Gabrielės Lasaitės nuotr., stilius: Olga Barabanschikova, "Candy Lady"

"Moters seksualumą, mano nuomone, visų pirma turi skleisti akys. Is fotografu dažnai girdžiu kad man nebūtina apnuogint savo kūno, ar apsirengti kokiais nors seksualesniais drabužiais, pakanka žvilgsnio, auros kuria skleidžiu kaip moteris.. Aš visada esu uz subtilų, moterišką, elegantišką ivaizdį, nes žinau, kad riba tarp 'seksualu' ir 'vulgaru' yra labai slidi", - MIESTE.lt sakė gražuolė.

Užsivilkusi baltu kostiumėliu Ana suprato, kad taip pat pasipuošusi ji galėtų ir žengti sau ypatingą dieną. Tiesa, ji sakė, kad savo krūtinę, kurią atvirai demontravo - pridengtų. "Surasčiau kokį gražų "topą", - šyptelėjo modelis.

VILMANTO ŽILINSKO nuotr.

Dėl papuošalų nekilo abejonės. A. Procenko sakė, kad su jais ji jautėsi it karalienė: "Tokia savijauta aplanko pasipuošus bet kuriais šios diazainerės papuošalais. Tikiuosi, kad paskyrus mano šventės datą, Elvyra sukurs kažką specialaus vien man."

MIESTE.lt primena, kad kartą jau rašėme apie Aną: SEKSUALIOJI ANA: DIRBO ŠĖŠĖLYJE, BET GROŽIS NUGALĖJO, tada ši gražuolė buvo tik pradėjusi savo pirmuosius modelio žingsnius.