Mergina, kurią įžeidęs patirsi nokautą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-07-24 14:00 Andriaus Vengalio nuotr.

Mergina, kurią įžeidęs patirsi nokautą

Mažeikiškė Deimantė Gelumbauskaitė (21) „Thai Bo Woman“ kalendorių su savo nuotrauka pasikabino bendrabučio kambaryje. Ten mergina gyveno, kol krimto sunkius kineziterapijos mokslus Klaipėdoje. Sportininkės gyvenimo šūkis – „Tu nepralaimi, kai tave nugali, tu pralaimi, kai pasiduodi“. Taigi susipažinkite – Deimantė, kuri grumiasi dienomis, o bare dirba naktimis.

Paklausus „Thai Bo Women“ kalendoriaus mergaitės, ką mano apie dviejų merginų peštynes, ji nedvejodama atsakė: „Teko susigrumti ginant drauges. Negaliu išlikti rami, jei šalia manęs kas nors įžeidinėjamas.“

Pasirodo, per vieną miesto šventę sportininkė taip ant žemės parvertė bičiulę įžeidusią merginą, kad šią vėliau teko vežti greitosios pagalbos automobiliu. Deimantė teigė, kad nokautą patyrusi priešininkė pati prisikabino ir pelnytai sulaukė atpildo: „Manau, viešos peštynės nėra gražu, tačiau nekenčiu besikabinėjančių žmonių. Mano draugė tylėjo, todėl aš nusprendžiau parodyti tai agresyviai merginai, kur jos vieta. Šiaip man be galo gražu ir seksualu, kai moterys kaunasi ringe. Žaviuosi ta visa griaunančia jėga.“

Nuo vaikystės daug sportuojanti Deimantė tik šią vasarą baigė mokslus ir jau beveik pasiruošė netolimoje ateityje iškeliauti į užsienį. Mergina nematė kitos galimybės, kai po metų, praleistų studentų bendrabutyje, suprato, kad būsto Lietuvoje taip lengvai neįsigis.

Beje, ji susirado vaikiną, su kuriuo pasijuto tokia laiminga, kad liovėsi skaičiuoti laiką ir jau nebeprisimena, kiek dienų, savaičių, mėnesių ar metų yra drauge.

Dar vienas įdomus D.Gelumbauskaitės gyvenimo vingis – darbas bare. Kodėl studentė, kuriai reikėjo mokytis dienomis, pasirinko  sunkų darbą naktimis?

„Teko kažkaip suktis. Dėl to nukentėjo sveika gyvensena, nes patys žinote, koks maistas siūlomas baruose – bulvių traškučiai, riešutai. Kartais ryte nenueidavau į sporto salę, nes beprotiškai norėjosi miego. Tiesa, vasarą darbą Klaipėdos bare pakeis darbas Šventojoje. Tad teks dar mikliau suktis.“

Deimantė sakė, kad šiuo metu jos širdis užimta ir seksualios nuotraukos skirtos tik mylimam vaikinui. Pagal specialybę ji kol kas neplanuoja dirbti, tačiau, jei atsiras galimybė dar ką nors studijuoti, galbūt nuspręs pasilikti gimtojoje Marijos žemėje.