Sprogo seksualumo bomba: lietuviškoji Kim Kardashian apnuogino padidintą užpakaliuką (N-18) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-27 15:39 Asmeninio archyvo nuotr.

Sprogo seksualumo bomba: lietuviškoji Kim Kardashian apnuogino padidintą užpakaliuką (N-18)

Lietuviškoji Kim Kardashian Justina Globienė, scenoje prisistatanti kaip JustINKa, neseniai pasidarė sėdmenų didinimo operaciją. Žaizdos, atsiradusios po vizito pas plastikos chirurgus Kaune, jau gyja. „Geras laikas pasirodyti. Girdėjau, kad net pats Andrius Mamontovas norėjo mane pamatyti“, – nusijuokė tiek palaikymo, tiek kritikos sulaukusi atlikėja.

Justinai paviešinus informaciją apie sėdmenų didinimo operaciją bei plačiai tai komentavus žiniasklaidos priemonėse, pramogų pasaulio užkulisiuose kilo apkalbų audra. Kritiškai apie atviraujančią J.Globienę pasisakė tam tikri pramogų pasaulio atstovai. O dainų autorius ir atlikėjas Andrius Mamontovas net juokais pareiškė norįs pamatyti Justiną.

„Negaliu sakyti, kad kritika manęs neveikia. Bet tikrai nesėdžiu kamputyje ir neverkiu, jei kas kokį blogą žodelį pasako ar parašo pasislėpę po anoniminiais komentarais. Aš galiu jums suteikti peno apkalboms iki pat Kalėdų“, – nusijuokė JustINKa.

Mergina nusprendė su visais gerbėjais ir tais, kurie jos nemėgsta, pasidalyti naujausia savo nuotrauka, kurioje rodo, kaip jos kūnas atrodė prieš užpakaliuko didinimo operaciją ir po jos.

„Man pačiai šis pokytis tiesiog įspūdingas. Prieš tai visai nieko nebuvo, o dabar sultingomis „bandelėmis“ galiu džiaugtis“, – atviravo pašnekovė.

J.Globienė jau turi sumaniusi vieną erotinę fotosesiją, kuriai galėtų pasiryžti ir tokiu būdu įamžinti savo kūno pokyčius. „Tik reikia tinkamos komandos, o tada Lietuva galės aptarinėti viską“, – iš anksto apkalboms nusiteikė Justina.

Beje, žinoma mergina patikino, kad po to, kai garsiai ėmė kalbėti apie savo kūną, sulaukė itin daug privačių žinučių. „Daugiausiai man rašė tos moterys, kurios ilgą laiką jautėsi tarsi užguitos, bijojo pačios savęs. Daugelis tikino, kad mano pavyzdys jas įkvepia nebijoti. Dalis man rašiusių moterų jau pradėjo investuoti į save: vienos subalansavo mitybą ir ėmė sportuoti, kitos pasiryžo pagalbos kreiptis į grožio specialistus“, – kalbėjo atlikėja.

 

Karšti pasiūlymai