Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Karšta naujiena
2018-01-19 18:37 Asmeninio archyvo nuotr.

Lauris Reinikis - medikų rankose: tragedija įvyko Indijos vandenyne

Lietuvoje itin išpopuliarėjęs Latvijos atlikėjas Lauris Reinikis, dainavęs su Liepa Mondeikaite, nuo šiol turi du gimtadienius, vyras tik per plauką išvengė mirties. Apie jam nutikusią nelaimę jis pranešė gerbėjams ir pasidalijo šokiruojančiomis nuotraukomis.

"Šiandien, sausio 19-ąją, oficialiai mano antrasis gimtadienis. Indijos vandenynas jau praktiškai buvo pasiėmęs mano gyvybę... Tik vienas žmogus pamatė, kad aš skęstu ir iškvietė gelbėtojus. Jau maniau, kad tai pabaiga, beveik netekau sąmonės. Bet Dievas ir mano angelas sargas greičiausiai buvo su manimi. Jie padėjo gana ilgai kovoti. Baisus jausmas. Tiesiog siaubinga. Daugiau vargiai ką pamenu. Bet esu gyvas ir dėkoju aukštesnėms jėgoms. Šios istorijos moralas: neikite maudytis, kai bangos didelės. Ateina momentas, kai jos viską kontroliuoja ir kūnas tempiamas vis giliau", - taip savo gerbėjams INSTAGRAM paskyroje latviškai ir angliškai rašė Lauris.

Gerbėjai reiškė susirūpinimą dėl Laurį ištikusios nelaimės.

Komentavo ir Lietuvoje esantys jo draugai. "Tikrai turi stiprų angelą sargą. Laikykis. Apkabinu", - rašė L.Reinikio koncertus Lietuvoje dažnai rengianti Viktorija Mauručaitė.

Tiesa, praėjus pusvalandžiui, įrašas iš Laurio paskyros INSTAGRAM dingo.

Latvijos žiniasklaida taip pat praneša šią naujieną, rašoma, kad nelaimė nutiko Indonezijoje. Vietos žiniasklaida publikuoja ir superžvaigždės nuotrauką iš ligoninės. Ją galite pamatyti čia.

MIESTE.lt primena populiariausias Laurio dainas: