Dizainerė Eva Mankus pristato naują laisvalaikio rūbų kolekciją vyrams: pristato M.Kavaliauskas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-05 14:56 Asmeninio archyvo nuotr.

Dizainerė Eva Mankus pristato naują laisvalaikio rūbų kolekciją vyrams: pristato M.Kavaliauskas

Dizainerei Evai Mankus ne kartą vakariniais rūbais teko puošti daugybę TV laidų vedėjų, aktorių bei žinomų Lietuvos moterų. Todėl daugeliui šios dizainerės darbai asocijuojasi su proginėmis suknelėmis. Tačiau šįkart Eva Mankus pristato naują laisvalaikio rūbų kolekciją.

„Patį didžiausią dėmesį skyriau rūbo konstrukcijai ir siūlėms. Man svarbu, kad žmogus jaustųsi patogiai, rūbas ant jo gulėtų tarsi nulietas. Ypatingą dėmesį visuomet skiriu kokybei – man labai svarbu, kad klientas po pirmo skalbimo neatbėgtų ir nesakytų, kad drabužis susigadino“, – dėsto drabužių kūrėja.

Eva Mankus sako, kad ši kolekcija ypatinga savo išieškotomis konstrukcijomis, sprendimais, kurie atsirado su laiku, naudota daug dekoratyvinių siūlių ir detalių.  “Kaip ir mano klientai, likau ištikima veliūrui. Tačiau šiais metais man pačiai imponuoja ir minkštas bei švelnus trikotažas. Detalėms naudojau eko odą ir sintetinį žvilgų audinį, kuriuo norėjau pabrėžti konstrukcinius ir dekoratyvinius elementus. Dekoruojant išliko mano labai mėgstamos kaukolės, tačiau jos tapo kur kas subtilesnės. O svarbiausias kolekcijos akcentas – siuvinėtas erelis”, - sako dizainerė.

Kurdama naująją kolekciją, Eva Mankus dėmesį skyrė įvairaus amžiaus vyrams, tad, pasak jos, laisvalaikio kostiumą mielai dėvės ir jaunuoliai, ir solidaus amžiaus vyrai. “Kaip tik todėl fotosesijos modeliu pasirinkau atlikėją Martyną Kavaliauską. Norėjau pabrėžti veržlumą, jaunatviškumą. Manau, fotografei Ievai Micel tai puikiai pavyko”, - sako Eva Mankus.

Nors naujoji kolekcija jau dabar sulaukė didelio susidomėjimo, kūrėja pasakoja, kad jos prioritetas visgi yra ne tiražinių kolekcijų kūrimas, o individualus darbas su klientais.

Eva Mankus pripažinimą pelnė ir žinomų šalyje moterų gretose. Jos kurtais rūbais įvairiomis progomis puošėsi televizijos laidų vedėjos Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė ir Vaida Skaisgirė, aktorės Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir Justė Zinkevičiūtė, dainininkės Karina Krysko-Skambinė ir Neringa Šiaudikytė bei kitos žinomos moterys.

 

Karšti pasiūlymai