Bušido kovotojas Tomas Pakutinskas: „Niekada negalvoju apie būsimus priešininkus“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-11-10 11:34 "Gytisfoto" nuotr.

Bušido kovotojas Tomas Pakutinskas: „Niekada negalvoju apie būsimus priešininkus“

Smaugiku vadinamas tauragiškis Tomas Pakutinskas jau už pusantros savaitės drebins „Siemens“ areną. Vilniaus ringe jis pasitiks Dmitrijų Zabolotnyj iš Rusijos.  „Esu tikras, kad priešininkas, kaip visuomet, bus stiprus, bet nieko apie jį negalvoju, nesidomiu“,– trumpai ir aiškiai apie būsimą kovą kalba sporto klubo „Rings“ atstovas. Jis nedaugžodžiauja, bet dar vis sugeba nustebinti žiūrovus. Ilgai ringe būti Tomas taip pat nemėgsta, tad kiek sekundžių ten užtruks lapkričio 19 dieną, visi galime tik paspėlioti.

T. Pakutinsko dvikovos bene dažniausiai baigiasi smaugimo veiksmais, todėl surasti priešininką lengva nebūna: „Tomo varžovai mums visuomet – iššūkiai. Tikrai ne kiekvienas ryžtasi būti užsmaugtas 11 – ąją kovos sekundę arba išeiti iš ringo sulaužyta ranka“,– juokaudamas kasmetinius sunkumus prisiminė Lietuvos bušido federacijos prezidentas D. Simanaitis ir pridūrė, kad tokio palaikymo, kokio sulaukia tauragiškis, taip pat retai pasitaiko.

Kovotojas turi ypatingai didelį gerbėjų ratą ne tik iš gimtosios Tauragės, bet ir iš antraisiais namais tapusio Vilniaus. Jis neslepia, kad palaikantieji yra pagrindinė varomoji jėga. Kaip ir kasmet, Tomo kovų su nekantrumu laukia fanai, treneriai, artimieji ir net žiniasklaidos atstovai. Visi puikiai žino, kad jo kovoje bus kažkas įspūdingo. Pats sportininkas tikina esąs pasiruošęs ateinančiam šeštadieniui ir žada gerą kovą: „Mane palaikantys mato, kad jau ne pirma kova, kai noriu įrodyti, ko esu vertas. Dabar – pats tinkamiausias laikas. Ir vieta. Vilniuje kovoti man gera.“

Kaip jam pavyks įgyvendinti tikslą ir pasiekti savo asmeninę pergalę, pamatysime jau netrukus. Kita savaitė – visų kovotojų ramybės ir atsistatymo laikas. Kitaip tariant, tyla prieš audrą.  „Tai kas vyksta rudens turnyruose, jokiais žodžiais neperpasakojama. Siūlau ateiti ir gyvai stebėti. Bus karšta“,– užtikrintai pokalbį baigė T. Pakutinskas.

Didžiausiame kovos menų renginyje „BUSHIDO HERO`s & KOK WORLD SERIES 2016“ pasirodys ir kiti stipriausi Lietuvos bušido kovotojai: M. Narauskas, H. Lukošiūnas, M. Jasiūnas, S. Maslobojev, K. Liukaitis, I. Barysas, D. Danyla, J. Mocka, T. Jonkus, I. Osininas, V. Kulda, R. Kulis, M. Stebuliauskas, D. Minkevičius. Jūs turite tai pamatyti!

Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida bilietams.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai