Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-29 10:35 ASMENINIO ALBUMO nuotr.

Žvėriškomis sąlygomis kovojusi Lietuvos rinktinė iškovojo diržus ir medalius

Lietuvos bušido, kudo ir imtynių kovotojai puikiai pasirodė turnyre Vokietijoje. Sportininkai iškovojo aukštas vietas, nors sąlygos buvo nepavydėtinos.

Iš viso turnyre NAGA GERMANY CHAMPIONSHIP dalyvavo net 600 kovotojų iš viso pasaulio. Nors Igno sportinė forma šiuo metu ideali, tačiau kovotojui sunkiau buvo dėl sporto salėje varginusio net 34 laipsnių karščio.

"Pasirodymą ir debiutą imtynių ringe vertinu puikiai. Tai labai rimtas ir aukšto lygio turnyras. Grįžti į Lietuvą su medaliu yra kažkas nerealaus", - iš karto po turnyro portalui MIESTE.lt sakė Ignas Barysas, pelnęs 3 vietą.

ASMENINIO ALBUMO nuotr.

Sportininkas kaip visuomet norėjo savo pergalę paskirti jį palaikusiems lietuviams, šeimai, draugams ir rėmėjams. "Noriu padėkoti odontologijos klinikai "Neodenta", kuri rūpinosi mano dantų apsauga. Taip pat ačiū Saturnui Dubininkui, kuris kaskart daro viską, kad jausčiausi geriau ir laisviau. Taip pat ačiū visai savo komandai, jiu jitsu trenerui Donatui Uktveriui už kantrybę ir atiduotą laiką ruošiant visus Lietuvos kovotojus. Didelis dėkui Ilgarui Gruzinskui, Vladui Jovaišai ir Aušrai Piktuižytei.

Be Igno šauniai pasirodė ir kiti kovotojui. Matas Stebuliauskas iškovojo 3 vietą be kimono (no gi) ir buvo antras su kimono (gi). Donatas Uktveris be kimono pelnė 2 vietą ir pirmą su kimono. Julija Stoliarenko laimėjo 1 vietą be kimono ir antrą su kimono.