Pirmasis lietuviškas prezervatyvas jau prekyboje: žavi savo forma (FOTO) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-09-28 16:06 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Pirmasis lietuviškas prezervatyvas jau prekyboje: žavi savo forma (FOTO)

Prezervatyvų ir lubrikantų parduotuvė Sargiai.lt rinkai pristato pirmąjį lietuvišką prezervatyvų prekinį ženklą – Spyglyz. Tai išskirtinių formų ypač stimuliuojantis sargis su specialiais latekso šereliais ir spygliukais.

Pirmasis prekinio ženklo „Spyglyz“ (www.spyglyz.lt) sargio variantas – Kaktusas yra naujovė Lietuvoje savo išskirtine forma (specialiais latekso šereliais, spygliukais ir gumbeliais ties sargio galu). Planuojama, kad metų pabaigoje ir kitų metų pradžioje prekinį ženklą papildys keletą naujų rūšių.

Sargiai „Spyglyz“ yra gaminami iš aukščiausios kokybės latekso. Prieš patekdamas į prekybą, kiekvienas Spyglyz prezervatyvas yra patikrintas elektroniniu būdu. Sargiai.lt įmonės partneris - gamintojas yra daugumos gerai žinomų preikinių ženklų Europos rinkai gamintojas.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Sargis „Spyglyz Kaktusas“ dabartinė kaina 0,99 €/vnt. (Šie prezervatyvai parduodami po vieną vienetą pakuotėje). Pasak prekinio ženklo ir produkto kūrėjo, Sargiai.lt savininko Aido Papreckio šis produktas jau tapo vienas populiariausių pirkinių sargių parduotuvėje: „nors sargiai „Spyglyz“ dėl savo unikalaus dizaino ir itin stimuliuojančių savybių tikrai nėra pigūs, visgi pirmos dienos viršijo mūsų optimistiškiausias pardavimų prognozes. „Spyglyz“ sargis yra išskirtinis produktas. Tai – galima sakyti „šventinis“ sargis, ypatingoms progoms arba kai norima nustebintį, pradžiuginti savo partnerę ar partnerį“ – juokauja Aidas.

Šiuo metu šį sargį galima įsigyti prezervatyvų ir lubrikantų fizinėje bei el.parduotuvėje Lietuvoje Sargiai.lt. Šį lietuvišką sargį gali įsigyti ir klientai iš kaimyninės Latvijos įmonės valdomose el. parduotuvėse. Netrukus sargį „Spyglyz“ bus galima įsigyti ir viename iš kuro degalinių tinklų Lietuvoje. Bus vykdomos derybos su kai kuriais prekybos tinklais, parduotuvėmis.

 

Karšti pasiūlymai