Maudymosi kojinė jau praeitis - triumfuoja penio užmautukas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Man jau yra 18 metų Man dar nėra 18 metų
2015-02-11 15:33 AOP nuotr.

Maudymosi kojinė jau praeitis - triumfuoja penio užmautukas

Neseniai vyriškų apatinių rinką sudrebino naujiena - maudymosi kojinė. Tik penį ir kapšelį dengiančius apatinius, kurie juosia vos pusę liemens, kurortuose buvo galima išvysti jau praėjusią vasarą. Tačiau šie apatiniai jau praeitis, rinkoje naujas konkurentas - penio užmautukas.

Užmautukas nuo penio kojinės skiriasi tuo, kad šis dengia tik kapšelį ir penį. Šie apatiniai neturi jokių juostelių, raištelių ar sagučių, kurios užtikrintų, kad drabužėlis liks ten, kur užmautas. Identiškų apatinių prekyboje dar nėra, tačiau galima rasti panašių, kurių kaina siekia vos 5 eurus ir 50 euro centų. Juos įsigyti galite čia.

Penio užmautukas (AOP nuotr.)

Beje, maudymosi kojinės yra gerokai brangesnės. Įvairių spalvų trumpikės, dengiančios vieną užpakalio dalį ir vyrišką pasididžiavimą, kainuoja net keturgubai brangiau - 22 eurus. Jas galite įsigyti čia.

Penio kojinė

Tiesa, rudenį vyriškų apatinių rinką papildė dar viena naujiena - erekcijos paslėptukės. Lev Bezhik sukūrė tokias kelnaites, kurios nesukeldamos nepatogumo paslepia erekciją. Pasak kūrėjo, kiekvienas vyras yra pakliuvęs į labai nepatogią situaciją viešoje vietoje, kuomet vyriškas pasididžiavimas nepaklūsta smegenims, tad tai tiesiog būtinas kiekvieno vyro atributas.

Erekcijos paslėptukės

Primename, kad naujienos stebina ne tik vyriškų, bet ir moteriškų apatinių drabužių rinkoje. Neseniai portalas MIESTE.lt pristatė ir kūno kojines su itin patogia apačiukės anga. Jas pamatyti galite čia.

Apklausa: Kuriuos apatinius Jūs rinktumėtės?