Plaukų stilistas Marijus Mazuraitis atskleidžia, kokiais kirpimais turėtų dabintis stilingi vyrai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-04-07 12:16 Asmeninio archyvo nuotr.

Plaukų stilistas Marijus Mazuraitis atskleidžia, kokiais kirpimais turėtų dabintis stilingi vyrai

Pasauliniais mados podiumais žengę modeliai bei neseniai praūžusios mados savaitės besidomintiems naujausiomis kirpimų tendencijomis nurodė, ko tikėtis pavasario–vasaros sezonu. Kaip jau tapo įprasta, tiek madoje, tiek bendrame įvaizdyje nėra dominuojančios tendencijos, sako vienas geriausių Lietuvos kirpėjų Marijus Mazuraitis.

Dominuojančiu kirpimu, spalva ar sušukavimu jis tampa tuomet, kai stiliaus ikonomis laikomos žvaigždės paverčia kažkurį „trendą“ madingu. Tokių pavydžių begalės. Kalbant apie vyrų madas, labiausiai pasižymėjo Davidas Beckhamas, padaręs didžiausią indėlį vadinamajam „undercut“ kirpimui. Futbolininko Ronaldinijo stilistai, įkvėpti skutinėjimo „trendo“, sukūrė super madingą produktą – praskustą skyrimo juostelę. Eurovizijos nugalėtojas Dima Bilan itin madingu pavertė „mullet“ kirpimą, kai ilgi plaukai paliekami ir priekyje, ir gale. Beje, pastarasis kirpimas šiuo metu grįžta į madą.

Moterų madoje vėlgi bene stipriausiai pasižymėjusi Beckhamų šeimos atstovė Viktorija išpopuliarino stilizuotą „bob“ kirpimą kone visam dešimtmečiui. Jeniffer Aniston tenka nuopelnai už tobulų sruogelių dažymą. Tikriausiai visi stilistai yra bent kartą išgirdę klientės prašymą: „Noriu Jeniffer plaukų spalvos“!

Taip pat kultiniais kirpimais ir dažymais tampa tie, kurie tinka daugeliui bei yra paprastai prižiūrimi. Pavyzdžiui, atgal sušukuoti plaukai itin išpopuliarėjo tarp vyrų, nes ne tik neišryškina veido trūkumų, bet ir tobulai prisideda prie kaukoles formos korekcijos.

„Balayage“ dažymas niekaip neužleidžia savo pozicijų madingų dažymų tarpe būtent todėl, kad neįpareigoja dažnai dažyti plaukų.

Šiam sezonui dar nėra vienos dominuojančios tendencijos, tad praeis laiko, kol viena kažkuri iš šių tendencijų taps kultine.

Pirmoji tendencija – visiškai trumpi plaukai

Šios tendencijos šūkis: „Trumpiau yra geriau!“. Tad visi, turintys nepriekaištingą kaukolės anatomiją, gali nebijoti pirmojo kirpimo mašinėlės numerio – šį sezoną tai bus vienas seksualiausių ir kartu lengviausiai tvarkomų kirpimų.

Dredai

Šiemet dredai itin madingi,  ypatingai „ombre“ ar neoninių spalvų.

Garbanos

Garbanotiems plaukams skiriamas itin didelis dėmesys. Jie madingi visų ilgių bei formų.

Griežti kirpčiai

Griežtai nurėžti kirpčiai – šio sezono topas. Žinoma, prieš žengiant šį žingsnį reikėtų gerai įvertinti savo veido anatomiją.

Koledžo studento įvaizdis („preppy look“)

Šis iš privačių Amerikos koledžų ir uždarų mokyklų kilęs įvaizdis po truputį išstumia madingąjį „undercut“ kirpimą. Skusti šonai atauginami ir viskas šukuojama atgal lengvomis bangomis ar šlapiu efektu.

Ilgi kirpčiai

Šukavimą atgal keičia šukavimas į priekį su ilgais kirpčiais.

Šukavimuose ryškiausios detalės – skyrimas per vidurį, šlapias plaukų efektas bei 70-ųjų stiliaus lengvos bangos.

 

Karšti pasiūlymai